Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hova költöznétek szívesebben...

Hova költöznétek szívesebben és miért?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott nincs értelme z összehasonlításnak, hogy 10 emeletes panelből is sokféle van, sokféle helyen, sokféle összetétellel. Meg 4 emeletes lift nélküli is sokféle van.


Jól hangzik, hogy a lift kényelmes, ha éppen nem megy, vagy csak 1 van mint nálunk és csúcsidőben a fél napot ott töltöd mire megérkezik és be is férsz.

2023. júl. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Élethelyzet függő is. Éltem mindkettőben és mindkettőt szerettem is azokban az időkben, ma már a hideg ráz a gondolattól is. Mindenesetre, ha mégis dönteni kéne, akkor a liftes házat választanám, mert látom lelki szemeim előtt, ahogy próbálom a negyedikre felcipelni a 2 gyereket, meg a nagybevásárlást és akkor még jó eset, hogy van lent esetleg tároló és nem kell a babakocsit, a nyuszimotort, meg a (szopó)rollert is vinni a negyedikre az előbbiekkel együtt.

Fiatalként lazán rohantam a negyedikre. Max akkor sápadtam el, ha valami fentmaradt és volt mégegy köröm, de bírható. Mostmár gyerekekkel nem költöznék lift nélküli negyedikre.

2023. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Életemből 30évet a 9.en töltöttem, semmi hátrányát nem tapasztaltam, szerettem, jó volt a kilátás, ha rossz vokt esetleg a lift néha, akkor pedig ha nem volt kedv gyalogolni, akkor másik lépcsőházban felmentem, majd a tetőn átmentem a mi lépcsőházunkba, közben nem tudtam nem megállni bámészkodni egyet.
2023. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
De hozzá kell tenni, Székesfehérvár egyik olyan panelja volt ez, ahol egyik irányba panoráma a városra, másik irányba pedig panoráma a halas tavakra, amögött pedig ellátni egész várpalotáig, felette a bakonnyal…
2023. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik helyre sem. De ha csak ez a kettő lenne amit írtál, vagy az utca, akkor inkább a liftesben max. 5. emeletre.


Ha költöznék, akkor most már csak olyan helyre, ahova gyalog is kényelmesen fel lehet menni. Másik oka pedig a lenti szintnek, amit már valaki írt. Annyiszor lehet már ilyen-olyan rémes dolgokat hallani emeletes házakban. Nekem már szempont a minél gyorsabb menekülési lehetőség.

2023. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!