Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha szegény vagyok és nyerek...

Ha szegény vagyok és nyerek 10 misit, hülyeség egy garázst venni, kipofozni, és benne lakni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

#10 Nem nagyravágyó, ez becsülendő! :)


Kérdező 10M-ból én véletlenül sem garázst vennék, kell hozni egy nagy döntést, ha a környékeden ezért max. egy garázs jár, akkor távolabb költözni. 10M-ból lehet vásárolni, ahogy írták kisebb falvakban felújítandó kisebb házat vagy esetleg külterületen présházat, "hétvégi házat". Én biztos azt vennék ilyen helyzetben. '16-ban szakadt rám nem több, mint 1M forint nyereményből, pontosan 1M-ért vettem akkor külterületen egy pici 2x25m2-es (tetőtérbeépítéssel) hétvégi házat, ami egykor présház volt, de a pincét elbontották mögüle és különállót csináltak, ami mellesleg nem engedélyezett a HÉSZ szerint, de a kutyát nem érdekli. Akkor ezért a pénzért szintén nem lehetett vásárolni ingatlant, gyak. kétszer nyertem, nem egyszer! Ezalatt 7 év alatt teljesen felújítottam, víz, villany, újra lett szerelve, a falakra gipszkartont ragasztottam, mert olyan görbe volt ahogy az szokott lenni, a tetőtér újra lett szigetelve, kartonozva, nyílászárók kicserélve, mögé építettem egy fürdőszobát, mert az nem volt, kialakításra került egy konyha, így a földszinten van egy kicsi nappali, egy konyha egy fürdő, a tetőtérben meg egy szoba. Tervben van még, hogy elé épül egy nagy, fedett terasz és leszigetelem az épületet. Ha egyszer megvan valami, arra utána már lehet költeni olyan ütemben, ahogy azt megengedheted magadnak.

2023. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább már egy 4 évszakos mobilház, meg valami olcsó telek.

Aztán víz villany szennyvíz csatlakozás kell neki, klímával meg hűtés fűtés megoldva.

Ez még akár ki is jön ennyiből, és milliószor jobb mint egy garázs soron lakni

2023. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!