Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jellemzően hány megtekintésből...

Jellemzően hány megtekintésből lesz vásárlás? Mennyi idővel a megtekintés után szokott ajánlatot tenni, akit érdekel az ingatlan?

Figyelt kérdés

Eddig egy hét alatt öten nézték meg az eladó ingatlanom, amiről előzetesen is minden információ szerepelt a hirdetésben, nem zsákbamacskát kínáltam. Jó környéken van, mindenki áradozott róla, a ház megfelel a leírásnak és a képeknek. Ketten azonnal jelezték, hogy nem felel meg nekik, hárman azt mondták, hogy átgondolják és jelentkeznek. Nyilván megnéznek más ingatlanokat is, de nincs olyan sok a környéken ebben a kategóriában, márpedig több megtekintő is jelezte, hogy kifejezetten itt keres.

Van köztük olyan, akinek tényleg szívesen adnám, mert szimpatikus volt. Ilyenkor vajon mennyi idő után szoktak jelentkezni, ha egyáltalán jelentkeznek? Esetleg érdemes érdeklődnöm nekem is, vagy hagyjam, jelentkezik, ha akar?



2023. aug. 2. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

10-15 megtekintésből kb, nem számoltam.

Ez Budapest, itt nagyobb az érdeklődés, nem tudom hol árulsz.

2023. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%

Én eddig akárhány ingatlant megnéztem, mindig ott lapult nálam elegendő pénz a foglalóra.

Amik megfeleltek, azokat ott nyomban le is foglalóztam.

Még egyiket sem bántam meg.


A lakásturistákkal meg nem kell komolyan foglalkozni, mert ezek nem vevők hanem csak nézelődők.

2023. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem értelek titeket... a marketplace működik???? ugyanmár....!


Meghirdettem egy lakást, jó helyen van az is, stb, magyarul egyértelműen eladható.

Senki sem jelentkezett azon keresztül. De nem is csodálom. egyszerűen nem dobja fel sohasem a program, és ha direkt rákeresünk más profilján belépve, nem is találni...

Több ismerősöm is lakik e lakás közelében, és még nekik sem dobja ki a marketplace, hiába keresnek ottani lakásokra rá. Szóval egy kalap....


A kérdésre vonatkozólag meg:

Ha heti 5 érdeklődő van átlagosan, az tök jó, feltéve, ha nem ingatlanturisták. Ha valóban érdeklődők, vásárolni szeretnének, az jó... De lehet alacsony áron hirdeted.... :)

2023. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13: 3000 Ft a kiemelés Marketplacen, plusz ingatlanos csoportokban is hirdettem. A héten kötjük a szerződést.
2023. szept. 5. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!