Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Velem van a gond, hogy nagyon...

Velem van a gond, hogy nagyon tetszenek a panellakások?

Figyelt kérdés

Lakásvásárlás előtt állok és nekem annyira tetszenek ezek a tipikus 50 nm-es 2 szobás panellakások, lakás között pedig a nagy ablakos konyha.


Annyian szidják őket, nem részletezve most a miértjüket, de inkább egy ilyenben élnék, mint egy 30 nm-es galériázott garzonban hasonló árfekvésben.


2023. aug. 23. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

10.

Ezek szerint ha bármilyen probléma volt a szomszédokkal, akkor rögtön tovább álltál.

Ez egy lakás megvásárlása után már nem lesz annyira egyszerű mint egy albérletnél.

2023. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11-es, akkor valamit félreértettél.


1x volt konkrétan ahol továbbálltam, mert nem tudtam dolgozni home officeban.


A többi eshetőségnél simán csak meguntam / túl sokat emelt a tulajdonos és kerestem másikat.

2023. aug. 24. 11:35
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez ugyanúgy múlik rajtad is, mint a szomszédokon, hiszen te is valakinek a szomszédja vagy. Ízlés kérdése. Engem a régi gangosoktól ráz a hideg, az újszerű tégla, amiben éltünk meg ugyanolyan hangos volt, mint a panel, amit előtte béreltünk.

A lepattant panelok sem bizalomgerjesztőek nekem, de ahol modern szemlélettel felújították már a közös tereket, az rendben van. Ha elfogadod, hogy élsz és élnek körülötted (mindkettő zajjal jár olykor), akkor nincs ezekkel semmi gond.

2023. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%

Szinte az összes panel élhetetlen. A legtöbb mára olyan mint egy gettó.

Már a lépcsőházak lepusztult kinézetén, az összefirkált lifteken, a masszív ételszagon és a szaladgáló csótányokon sem tudja túltenni magát egy normálisan szocializálódott ember.

Szükséglakásnak nyilván megteszi egy rövid ideig, de 40 milliókért ilyent venni proli szomszédok között??

Ráadásul mindig azt várni, hogy ma éppen melyik hülye szomszéd gyújtja fel a lakását?!

2023. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
11: probaltal mar egy rendszeresen zajos szomszedot jobb belatasra birni? Szerintem az esetek tulnyomo reszeben ez eselytelen, mert alapbol szarnak masok fejere mentalitasuak, sot meg nekik all feljebb. Ez vonatkozik a kisgyerekes csaladok jo reszere is. Ebben a kerdesben nincs jo megoldas, es jogi uton sem fognak segiteni ebben az orszagban.
2023. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!