Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vannak más olyan helyek...

Vannak más olyan helyek Magyarországon bárhol mint Törökbálint, Tükörhegy? Értem ez alatt, hogy hatalmas új villák, szép környezet. (Tehát Budapest, Rózadomb nem mert ott régebbi villák vannak.)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. szept. 20. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Budai agglomerációban találsz ilyen lakóövezeteket egy-egy településen belül, akár Budaörsön, Ürömön, Szentendrén, Budakalászon.

Budapesttől elvonatkoztatva, minden nagyobb településen vannak olyan új építésű övezetek, ahol szép villák sorakoznak és nincs egy lepusztult vagy régi de jól kinéző ház sem az övezetben, mert egyszerre épült az új lakóövezet, tehát régiek nincsenek. Nyilván összességében a legnagyobb kiterjedésű övezetek Bp. közeliek.

2023. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 köszi és bocsi nem akarok bunkó lenni de nem település érdekel az nagyon tág,nagyon könnyen elérhető információ és semmire nem jó információ mert nagyon tág és vegyes egy Budaörs is nemhogy egy Üröm. A kérdésem arra irányul, hogy konkrétan melyik város konkrét melyik negyede ahogy a kérdésben is írtam, akár utcái de a legjobbb a negyed ami az említetthez hasonló.
2023. szept. 20. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Tükörhegyen is vannak '80-90-es házak, vagy akár régebbiek a felsőbb területeken, az alsóbb részt épült be az emlúlt kb. 10 évben rohamosan, szerintem abnormális módon. Törökbálinton Annahegy is rohamosan fejlődik.

Budaörsön lehetne említeni szinte a teljes felsőbb hegyoldalt, de ahogy beérsz Biatorbágyra, ott is van egy újabb negyed és mondjuk Herceghalom virágneves utcái is egészen modernek. Érden ott van parkváros, Diósdon azt hiszem szintén a virágnevesek a menők, Halásztelken a teljes Spar mögötti terület és most nagyjából ennyi jutott eszembe.

Ami ezekből talán "elitebb", az Törökbálint, Budaörs, Diósd és talán Herceghalom.

Remeteszőlős és Nagykovácsi is brutál csilliárdos környék lett, de ott azért változó az utcakép.

A pesti oldalon és északon nem vagyok jártas.

2023. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 köszi ilyn infókra gondoltam. Pesti oldalon és vidéken is érdekel, hol találhatók ilyenek
2023. szept. 21. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyöngyös Észak-Kálvária lakóliget- Az egész negyedben 5-10 éven belül épült házak vannak csak.

Miskolc Bábonyibérc, Árpád utca és mellékutcái.

Nyilván egyik sem annyira fullos mint Tükörhegy, de ezek is új parcellázású területek, így új szép házak sorakoznak csak.

2023. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Üröm, Völgyliget
2023. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 joshy8084 válasza:
Debrecenben a Vezér utca fele van ilyen lakópark jellegű terület. Google térképet ha felcsapod, látod majd a szabályos utcákat. Bp. 3. kerületben is van pár illusztris ingatlan a Remetehegyi úton és onnan északra.
máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!