Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Padlizsán utca 28 alatt lakok...

Padlizsán utca 28 alatt lakok jelenleg (14. kerület), nagyon szeretem a környéket, de itt minden lakás ennyire gagyi hangszigetelésű?

Figyelt kérdés

Albérletben lakom itt, de a környéken szeretnék lakást venni.

Amiben most lakom ott 4 lakás van egy szinten, 2 középen és 2 db szélen.

Én az egyik középsőben lakom, ahol a falszomszédomtól mindent hallok.

Konkrétan fel tudok ébredni az ő ébresztőórájának csengőhangjára.

Ő is volt, hogy kopogott át a falon, pedig csak Tv-t néztem normál hangerőn.

Volt amikor home officeban dolgoztam és telefonálás közben ütötte a falat, hogy halkabban már.


Nem tudok linkelni itt, de utcakeresőn rá tudtok keresni.

50-80-as években épültek ezek állítólag. Amúgy nem leválasztott lakás, szóval még ez se fogható rá.


A környéken csak ilyen lakások vannak. A kérdésem az, hogy aki lakott ilyenbe vagy errefelé, azok szerint is nagyon rossz a hangszigetelés vagy pont ez a lakás ilyen kilopott anyagú amit én fogtam ki? Mert ez nagyban befolyásolná a vásárlást ezekkel kapcsolatban.


2023. szept. 28. 15:18
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
12%

A tégla nem kopik, tàjékoztatlak róla.


Max annyit tudsz csinàlni, h a közös falon hangszigetelsz, ha a birtokodba kerül a kúria.

2023. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!