Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 60-65 millióért egy jobb 11....

60-65 millióért egy jobb 11. vagy 13. kerületi panellakás mellett Budapesten vagy vidéken egy hasonló áru, de kertes ház mellett döntenél?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Kertes ház.
2023. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Élethelyzettől függ. Én jelenleg kisgyerekekkel és otthonról dolgozva a kertes házra szavazok.
2023. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

60-65 millióért már nagyon jó tégla lakást is lehet kapni.

Éltem panelban régen, remélem soha többet nem kell.


Ha panellakás és kertes ház között kell választanom akkor a kertes ház.

Ha tégla lakás és kertes ház,akkor a tégla lakás.

2023. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Élethelyzettől függ (hányan laknának benne, hol a munkahely, vannak-e gyerekek, gyerekeknek hol van a suli, stb).
2023. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi két és félszobás panelt vettünk, egy gyerekünk van, nekünk jobban megérte így mint a kertes. De hozzáteszem, mindketten a férjemmel agglomerációból ingáztunk 10 éven át, mivel sok az autó és nincs egyáltalán út-, kötött pálya fejlesztés, teljesen élhetetlenné vált. De ehhez azért hozzátartozik, hogy mi nagyon társasági életet élünk munka és gyereknevelés mellett, így fontos volt, hogy minél közelebb maradjunk a belvároshoz.
2023. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jó helyen "vidéken" sem kapsz ennyiért házat.
nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús az a 65 milliós ház. Mi a kinézett városban 4 szobás családi házakat (nappali+3 háló), felújítva 100 millióig csak elvétve látunk.
nov. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

78 ezer kertes ház hirdetés van az ingatlan.com-on, abból 65 millióig 43000 darab van, az azért annyira nem kevés szerintem.


Budapest és agglot leszámítva szerintem bárhol kapni annyiért az országban.

nov. 7. 10:04
 9/16 anonim ***** válasza:

#8: Ezek nem olyan helyek, ami egyáltalán szóba jön a 11. 13. kerülettel szemben, mint opció.

Ha akarod, hogy legyen infrastruktúra, meg viszonylag vállalható környezet, akkor 65-ért nem lesz családi házad, max bontandó.

De te meg a pöccre felújított panellakással akarod szembeállítani.

nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért egy újszegedi vagy debreceni, győri ház szerintem simán felveszi a versenyt egy 60 milliós panellakással, ezt kár szépíteni.
nov. 7. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!