Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek ez az ingatlan...

Szerintetek ez az ingatlan megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 7. 22:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
71%

Hello. Nem. Tudod a környéken, a lakás fekvésén és a lakás emeleti szintjén, amely most szuterén nem változtathatsz, a lakás berendezésén pedig lehet változtatni.


Ezt ha figyelembe veszed: Ha veszel egy romos panel lakást, tégla lakást vagy egy kissé lepukkant kertesházat, amely megfelelő adottságokkal rendelkezik például jó a tájolása, nem szuterén és jó környéken van stb. azt a saját igényeid alapján olyanra újítod fel amilyenre akarod. Egy kis kreativitásra is szükség lesz. De az instagramon, pinteresten rengeteg jó ötlet van :). Remélem tudtam segíteni.

2023. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Azért azt nem értem, hogy Zuglóról miért beszélünk úgy, mintha Hős Utcákkal lenne tele.

Szerintem Budapesten abszolút nem a legrosszabb részek közé tartozik… A fenti ingatlan pedig Zuglón belül a legjobb helyen van.



Egyébként valahol 790 E Ft/m² és 841 E Ft/m² között van a XIV. Kerületei átlag ingatlanár… Ehhez képest ez valóban drágább, de nem sokkal.


Ugye az sem mindegy, hogy gépesített (ez számíthat akár pár milliót is), hogy kertkapcsolatos, hogy villa épületben van.


A házban egyébként van eladó, hasonlóméretű lakás és azt valamivel 100 millió forint felett árulják.


De értem, akkor az az általános álláspont hogy azért mert szuterén, nem ér ennyit.

Akkor szerintetek mennyit érne?

2023. nov. 8. 11:57
 13/31 anonim ***** válasza:
81%
Akinek van 70 milliója az nem pincében szeretne lakni. Ezeket az ingatlanokat nem lakhatásra találták ki, maximum szükséglakásnak. A felújításába sem érdemes pénzt fektetni egyszerűen. Talán találsz egy balekot, aki megveszi valamennyiért.
2023. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Rózsany Májzli válasza:
39%

Azért ajánlom a figyelmetekbe, hogy Zuglóban ilyen áron ez kapható:


Egy teljesen jó kis lakás, de 32 (!) négyzetméterrel kisebb, ugyanúgy 70 millió:

[link]


Vagy egy 83 négyzetméteres, de full lepukkant:

[link]


Szerintem ezek mellett teljesen korrektnek és piaci árnak tűnik a linkelt lakásnak a 70 milliós ára.

2023. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Zugló nem rossz környék. Csak nem jó ennyiért egy szuterén lakás ott :D .
2023. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak véleményt írtam. Pont erre találták ki ezt az oldalt :D.
2023. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
57%

12:

"Egyébként valahol 790 E Ft/m² és 841 E Ft/m² között van a XIV. Kerületei átlag ingatlanár… Ehhez képest ez valóban drágább, de nem sokkal."

Szerintem alkásnál.

De ez nem lakás, ez "egyéb helyiség" vagy "pince" lesz a tulajdoni lapon.

Ez nem alkalmas ottalvásra.

2023. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
64%

"Akkor szerintetek mennyit érne?"

Lakhatásra nem alkalmas, építészeti adottságai miatt, tehát műhelynek, raktárnak, üzletnek, max. irodának jöhetne szóba, azokkal kell összehasonlítani.

Szerintem min. 2-vel kell elosztani, és semmiképp nem lakásban gondolkodni, tehát gépesítés, stb. részben nem kell oda.

2023. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne lehetne lakás?

Nem törvényszerű hogy egyből raktár, műhely stb .

Régen hamarabb lakássá minősítették a szuterént is, mivel Zuglóban már ezek a szuterének már cselédlakásnak épültek.

Tavaly adtam el Zuglóban herminamezőn egy szuterén garzont 815.000 Ft/m2-ért, és az is lakás volt a tulajdoni lapon.

De mivel ez kétszer akkora, így a reális ár kb 6-700.000 Ft/m2 körül mozoghat.

2023. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
36%

Természetesen ezek az ingatlanok lakásnak vannak nyilvánítva, a tulajdoni lapon is az áll.


Nem tudom hogy hogy lehet ilyen idióta válaszokat fel pontozni mint a 17.

2023. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!