Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gazdagréten miért jó lakni,...

Gazdagréten miért jó lakni, mikor annyira messze van már onnan minden tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

13. kerület például 1 óra, városliget detto, Margit sziget 50 perc.

Egyedül akkor jó ha valaki csak a 11. kerületben él

Ennek ellenére 1,2 millió Ft fölött van a nm ár.


nov. 10. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A Városligettől Baracsony 3 óra és ott meg 2 milla egy nm... fura logikád van.
nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Városliget, Margitsziget.


Kérdésem: Gazdagrétiek! Minek mentek a Városligetbe, amikor az messze van?

nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Mer' ott vannak a spanok.
nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.

Főváros másik kerületében található dolgokat soroltam fel.

Mi az összefüggés abban a írnivalóban, amit te mondasz?

Fejtsd ki kérlek részletesen.

nov. 10. 17:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig találni fogsz olyan lényeges pontot Budapesten, ami a város egy másik részétől messze esik, hiszen ez egy elég nagy város. Én a város északi szélén élek, de nem gond, mert soha nincs dolgom a város déli és keleti részein. Szerintem nem sok ember van, aki heti szinten megfordul az egész város különböző részein, hacsak nem az a munkája, hogy járja a várost.
nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Gazdagreten lakom se a 13 kerbe se q varosligetbe se a Margit szigetre nem akarok menni
nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"fejtsd már ki ha kérdeztelek te fajanko"

Ezt a privátot küldte.

Szóval ennek tudatában válaszoljatok neki. Egy féltéglának előbb el lehet magyarázni miért lakik valaki Gazdagréten mint ennek.

nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Eleve a Budapest külső kerületein élők 90%-a egy évben egyszer ha bemegy a Városligethez vagy Margit-szigethez. Nem mellesleg a többségnek van kocsija azzal meg 20-25 perc alatt ott van mindkét említett helyen.
nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan kérdés, hogy minek költözik valaki Újpalota/Nyírpalota lakótelepre, amikor Kelenföld tök messze van tőle? Vagy miért költözik valaki Budaörsre, amikor az osztrák határ onnan még 2 óra?

Miért akarna valaki állandóan a Városligetbe járni? Ha akar menni, elérhető, de nem jár oda napi háromszor kutyát sétáltatni.

Vagy miért költözik valaki Kecskeméten egy panelbe, amikor se Margit-sziget ott, se 13. kerület?

Gazdagrét nem egy lepattant környék és szerintem viszonylag nyugis városrész, mégis megközelíthető onnan minden, amire szükség lehet. Ez indokolja az árát mondjuk egy Havanna, vagy csepeli lakóteleppel szemben.

nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Gazdagréten lakom, azt az 1 órát meg 50 percet nem tudom, hogy számoltad ki :D ott van a szomszédban Kelenföld meg a 4-es metró, de 8-as busszal 20 perc a Március 15. Tér / Ferenciek tere is, onnan pedig csak pár megálló a 3-as metróval a 13. Kerület, vagy villamossal a Margit-sziget. Szintúgy 59-es villamossal 20 perc a Moszkva, ahonnan 4-6-tal is gyorsan ott vagy. Városligetbe nem járok, ha sétálni szeretnék felsétálok a hegy tetejére :D kb otthonról gyalog 15 perc és már "kiránduló" zónában vagyok.
nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!