Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az érdeklődő a telefonon...

Az érdeklődő a telefonon próbál alkudni, az ilyen mennyire komoly?

Figyelt kérdés

24 kép van fent a hirdetési oldalon+10 perces videó a házról. Irányár van megadva ami alkudható. Autó hirdetéseknél szoktam látni hogy alku a kocsi mellett.

Nem értem hogy akár alkudi úgy, hogy személyesen nem is látta a hàzat?


dec. 27. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Legtöbb ember életében egyszer-kétszer vásárol ingatlant, tehát nincs nagy tapasztalata arról, hogy mit hogy szokás. Ha nem mondjuk a felére akarja telefonon keresztül lealkudni, hanem számodra is elfogadható tartományon belül, akkor én ettől még nem könyvelném el komolytalannak.
dec. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem venném komolyan azt, aki nem jön el személyesen.
dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Felere estek vissza tavalyhoz képest az adásvételi számok. Most gondolom a többség erőteljesen probal alkudni , ez van. Ha jo az ar találsz sztem olyat is aki elviszi komoly céllal.
dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem komolytalan aki meg sem nézi és már alkudozik.
dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Irányítani kell a beszélgetést.

Felhív, kérdez, válaszolsz, aztán magadhoz ragadod és ne hagyd magadat kizökkenteni. Hiszen egy ilyen beszélgetés elsődleges célja csak az időpontegyeztetés. Ha alkudozni próbál, mondd azt, hogy árról csak személyesen tárgyalsz, jöjjön el, nézze meg, minden kötelezettség nélkül.


Lehet potens vevő, csak nem tud tárgyalni.

dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

van valami elképzelése arról mit szeretne meg van valamennyi pénze és a kettő nem egyezik, amit szeretne az sokkal többe kerül.

Így még az előtt szeretne alkudozni, hogy megnézi, hiszen tudja, hogy semmiképpen nem tud annyit fizetni ami az irányár. de ha most hajlandó vagy lemenni annyit, hogy neki már lehetőséggé válik megvenni, akkor fogja majd csak megnézni.

Kényelem, lustaság. Úgy van vele, hogy feleslegesen nem utazik, nem megy megnézni, ha tuti nem képes majd kifizetni, így előbb ezt szeretné tisztázni.

Valójában lehet hogy neked is így jobb, mert neked sem kell megmutatnod neki a házat ha eleve nem is akarsz az árral úgy lemenni ahogy ő szeretné.

dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mer' arra gondolok, hogy alkudik telefonon, engedek, aztán eljön személyesen és megint akudozni próbál. Kétszer is.
dec. 27. 11:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon nem engedünk. Azért írtam fennebb, hogy irányítsd te a beszélgetést. Telefon: időpont, ár személyes. Ennyi.
dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
66%
Szerintem nem feltétlenül komolytalan. Ebben hatossal értek egyet. Ha irányár van megadva, azt jelenti, lehet alkudni. Ha biztosan tudja, hogy nincs annyi pénze, miért pazarolja a te és az ő idejét. Szerintem nem ördögtől való nagyjából jelezni (akár alku próbálásával), hogy mennyi pénze van egyáltalán.
dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Először nézze meg az ingatlant, addig mi alapján tesz ajánlatot? Komolytalan dolog telefonba alkudni. Én elengedném az ilyet, ha arra nem veszi a fáradságot, hogy odamenjen vagy sajnálja az üzemanyag árát. Az ingatlan az nem egy blúz ha nem tetszik vagy nem jó a méret akkor visszaküldjük a Bonprix-nek.
dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!