Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kb 16 négyzetméteres különálló...

Kb 16 négyzetméteres különálló lakrészt mennyiért lehetne kiadni?

Figyelt kérdés

Van egy ekkora helyiségem ahol könnyen kitudnék alakitani ekkora területre egy kis wc, zuhanyzót, mini konyha, szobát igényesen. Udvar nem lenne hozzá, egyből az utcára nyilna a bejárat igy teljesen el lenne szeparálva a két lakrész, viszont parkolni bárhol lehet ingyenesen és szabad hely is van bőven.

A lényeg hogy helyileg Bp kb 30-35 km, jó tömegközlekedés van busz, vonat, autópálya (M3), Gödöllő melletti faluban, de a közelben minden van szóval nem tipikus vidék, minden fontos dolog (posta, orvos, busz, bolt, vonat kb 5 perc séta, najó a vonat kb 15).



jan. 3. 18:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocsi, még nagyon elméleti szinten vagyok. Szóval nagyobb területet is rá tudok szánni mint 16 nm, kb 27 négyzetméter a két szoba amit még tudnék így csinálni és még nekem is marad elég helyem.

Csak az anyagköltség kerülne pénzbe mert mindent meg tudok magamnak csinálni.

jan. 3. 18:18
 2/20 nemaRendőrség ***** válasza:
56%
30e havonta, ha találsz rá embert. De senki nem akarna kb így élni
jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Inkább add ki rövidtávon, pl. airbnb-n.
jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha már vidéki agglomeráció, akkor lehetne egy kis udvar, mert egy nagyon kicsi lakrészből kilépve egyből az utcán találod magad,az nem a legjobb. Nem tudom, én inkább egy szobát vennék ki, jobb helyen, és azzal is jobban járnék. Talán egyedül az olcsóbb ára az ami csábító lehetne, meg talán az ha látnám, hogy milyen szépen be van rendezve. A 60 ezer reálisabb mint a 30 ezer, de lehet 60 ezer felett is. Attól függ mennyien érdeklődnének.
jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Mármint az hogy ott van a tulaj a seggében?

Mint írtam teljesen el lenne szeparálva a két lakrész, nem lenne az udvar sem közös, minden külön lenne. Jah és pont vastag 35-ös falak vannak a két lakrész határán, még egy előtét fallal vastagabbra is tudom csinálni.

Vagy mi a taszító ebben?

jan. 3. 18:52
 6/20 A kérdező kommentje:
4# sajnos udvart nem tudok biztosítani, de a község központjában van, ha kilépsz egy gondozott kis parkra nézel, nagyon lepukkant épület ék sincsenek már erre minden fel újítva. Így leírni nehéz de szerintem eszméletlen jó helyen van.
jan. 3. 18:58
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Vagyis a lakasbol egybol a jardara/uttestre? Barmilyen szedett vedett jarokelo radnyithat barmikor?

Na ez ertelmes embernek ingyen se kell.

jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7# Szomszéd kisvárosban új építésű sorházaknál is így van megoldva. Konkrétan az utcára nyílik a bejárat.

Amúgy magasított földszintem van, 4-5 lépcsőfok az ajtóig és minőségit építek be.

Ez egy elég jó környék van önkormányzati térfigyelő kamera is, vannak ilyen házak ahol így van a bejárat ha volt is probléma nem ebből adódott.

jan. 3. 20:43
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Budapesten kB 3000 Ft/nm/rezsitől indul, az általad leírt környékén inkább 2000. Az ad neki egy kis pluszt, hogy külön lakrész, szóval lehet, hogy picit többet is adnának érte. Mondjuk 40.000 Ft/hó +rezsi.
jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Túl kicsi.

16 m2-en egy konyhát, fürdőszobát és WC-t?

Gondolj arra, hogy a fürdőszoba minimum 3 m2, a szoba legyen csak 8 m2, akkor a konyha lenne 5 m2.

Úgy, hogy a konyha egyben előszoba is, és a szoba olyan kicsi, hogy csakis a konyhában lehet leülni.

Én biztos nem venném ki. Akkor már inkább másokkal laknék együtt és legyen helyem normálisan a konyhában és a szobában.

jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!