Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kb 16 négyzetméteres különálló...

Kb 16 négyzetméteres különálló lakrészt mennyiért lehetne kiadni?

Figyelt kérdés

Van egy ekkora helyiségem ahol könnyen kitudnék alakitani ekkora területre egy kis wc, zuhanyzót, mini konyha, szobát igényesen. Udvar nem lenne hozzá, egyből az utcára nyilna a bejárat igy teljesen el lenne szeparálva a két lakrész, viszont parkolni bárhol lehet ingyenesen és szabad hely is van bőven.

A lényeg hogy helyileg Bp kb 30-35 km, jó tömegközlekedés van busz, vonat, autópálya (M3), Gödöllő melletti faluban, de a közelben minden van szóval nem tipikus vidék, minden fontos dolog (posta, orvos, busz, bolt, vonat kb 5 perc séta, najó a vonat kb 15).



jan. 3. 18:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

#10 vagyok, most olvastam el #1 kommentedet.

27 m2-ből már ki lehet mindezeket alakítani normálisan. Persze mindent át kell gondolni, mert akkor is ki lesz centizve mindennek a helye.

Így már lehet embert találni rá. #9 által írt 40e Ft/hó árral egyetértek. De eléggé függ attól, hogy összességében tömegközlekedéssel mennyi idő bejutni a belvárosba, ill. milyen ritkán indulnak buszok a gödöllői HÉV-állomásról abba a faluba.

jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Tehát van hozzá külön fürdő, WC, konyha?
jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
25-30 négyzet alatt normálisan kihozni barmi nemu felosztása sztem kB lehetetlen
jan. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem pedig jó ötlet, de mindenképp a 27 nm mellett dönts.a 16 az nem embernek való élettér.

Mivel ez egy kis garzonlakásnak megfelel, szerintem 70-80+rezsit elkérhetsz érte simán, de lehet hogy többet is.

jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13%
Ennél konkrétan nagyobb az a helyiség, ahol a két kutyám lakik télen este.
jan. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom lesz-e olyan hülye, aki kiveszi, de szerintem csak valami jelképes összeget kérhetsz csak ezért. Lényegében olyan, mintha egy szobát adnál ki. Szóval ahhoz kellene az árát belőni, hogy a környéken mennyiért adnak ki szobákat.
jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy szörnyű, hogy milyen kapzsik lettek az emberek, hogy az egérlyukból is pénzt akarnak csinálni.
jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
#17: Amúgy szörnyű, hogy milyen irigyek lettek az emberek, hogy rögtön kapzsinak bélyegzik azt, aki nem sört iszik és meccset néz, hanem pénzt akar csinálni.
jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem szoba kategória a minigarzon. Magasabb négyzetméteráron lehet kiadni, mint a nagyobb lakásokat.
jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

@19

Világvége falukban nem

jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!