Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Laknál olyan lakásban, aminek...

Laknál olyan lakásban, aminek az egyik ablaka közvetlen a járda mellett van?

Figyelt kérdés
Tehát ott sétálnak el az ablak előtt az emberek. Bárki benézhet, bekopoghat vagy épp betörheti az ablakot. Rács az van rajta. Továbbá a légkondi külső egysége is az utca fronton van ember magasságban, azt is bárki megrongálhatja.

febr. 9. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de rengeteg ilyen ház van.
febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lilluci27 ***** válasza:
100%
nekem se tetszene
febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálam ez kizáró tényező. Utcafront felé maximum akkor laknék, ha minimum pár emelet magasságban van az adott lakás.
febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizáró tényező nálam.

Éjjel 1-kor beálljanak és az ablak alatt dohányozva trécseljenek... minden behallatszik, és nagyon nem biztonságos. Beparkol egy autó és télen amíg várakozik, járatja a kocsi motorját, és megy a tuc tuc zene, nagy csapás lenne egy ilyen ingatlanba szorulni.

febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Most elsőn lakok egy csendes de turistás utcában és így is elviselhetetlen a szelloztetes, a zajok.
febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem laknék. Nem is tartom biztonságosnak. És persze zavaró is a járkálás, hangoskodás, stb.

Egyébként laktam már pár hónapig albérletben ilyen helyen átmenetileg. Egy csendes kis utca volt, nem mászkált arra senki, volt rács is, de még így is kellemetlenül éreztem magam.

febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, melyik ablak néz az utcára. Ha a konyha, esetleg nappali, még azt mondom oké. Ha a háló, akkor nem.
febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A járda és az ablakom között van egy kis füves terület, technikailag az első lakok, mégis a sok barom ide áll a kocsijával, megy a tuc tuc, a kipufogógáz bejön, főleg nyáron a tiltás ellenére is itt söröznek, cigiznek, szellőztetni nem lehet, a zajuk csukott ablakon keresztül is behallatszik. Plusz, mivel konyha és kötelező volt az ablakra szellőző már a szagok ellen sem vagyok védve.

Ha ez még közvetlenebben lenne az utcán, szerintem hanyatt homlok menekülnék.

febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha, kizárt! Nézegetek ingatlanokat és ez az első amit megnézek akár lakás, akár ház. Nem is nézem tovább a hirdetést ha meglátom hogy ilyen... lehet akármilyen jó, akkor sem kell.
febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez elég sok mindentől függ. Melyik helyiség ablaka néz az utca frontra? Milyen jellegű település, milyen környéke ez?


Csak hogy értsd, itt a két véglet:

- Budapest belvárosában, ha a hálóm nézne így az utcára, annak biztosan nem örülnék, mert élhetetlen lenne.

- Ha egy normális, biztonságos faluban vagy egy csendes kisváros zsákutcájában a konyha ablaka az utcára nyílik, azt meg letojom.

febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!