Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Erősen túlárazott házra van...

Erősen túlárazott házra van értelme ajánlatot tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekünk egy ház, meg is néztük, viszont nagyon túl van árazva.

Előben már azt is láttuk, hogy van teendő bőven és nem csak tisztasági festés.

2 éve árulja, páran megnézték, de senki nem harapott rá, még ajánlatot tenni sem.

Van értelme, alacsonyabb,

reálisabb ajánlatot tenni?

Kérlek titeket, ne a próbáld meg, legfeljebb nemet mond tanácsokkal halmozzatok. Arra lennék kíváncsi, aki árult már "hátha" alapon házat, mennyit engedett végül, vagy vett e valaki úgy, hogy áment mondtak az ajánlatra, mert beleuntak az évekig tartó hirdetgetésbe.



márc. 10. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Készpénznek hatalma van,ennyit adok érte és kész.
márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Most öszintén: neked mivel jobb, ha azt írom, ilyen esetben nekem engedtek az árból, más valaki meg azt, hogy neki nem - ezzel semmivel sem vagy elöbbre.

Az egyetlen értelmes válasz csak az, amit kizárnál, hogy megpróbálod és meglátod.

márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Két éve ? Nem is akarja eladni. Mondj egy olyan árat ami már tartalmazza a felújításra ráfordítandó összeget is mit szól hozzá.
márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés ingyen van még mindig...
márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem is akarja eladni. De próbáld meg hátha.
márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van értelme megprobalni. Aztan vagy bejon vagy nem. Igazából egy telefonhíváson kívül mit bukhattok ? Ezt sose értettem. Mellesleg továbbra is elég padlón van véleményem szerint az ingatlan piac , most talán lehet jobban alkudni sok esetben.
márc. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztünk egy házat, azt mondták nem alkuképes. Fél év múlva még mindig hírdették, felhívtuk őket és ajánlatot tettünk 10 millióval a hirdetési ár alatt. 8-at engedett, megegyeztünk.

De ebből is látszik, hogy teljesen lutri, hiszen fél évvel korábban még a miénkből sem akartak engedni... Ha ő nem akarja igazán eladni, akkor nem zavarja, hogy hirdetgeti, mutogatja, megteszi amíg kedve van, vagy amíg be nem sétál egy madár. Így én is csak annyit tudok javasolni, hogy meg kell kérdezni...

márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Nincs értelme nagyon. A szomszédom házának reális ára 70-80 millió körül van, de ő 150 millióért árulja mert azt hiszi az övé ér ennyit. 3 éve árulja rendületlenül, de még érdeklődője sincs nagyon. Kérdeztem már hogy mennyit enged a házából, azt mondta ha kp-s vevő akkor 5-10 milliót hajlandó engedni. Én is sok ingatlant vettem már és vannak eladók akik világukat nem tudják, azokat a házakat el kell engedni.
márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 nem a duplája, de kb erről van szó.

Ez a ház lakatlan, amióta árulja, több ingatlanosa is volt, ezért gondolom, h lehet, hogy nem sürgős az eladás, de nem kell neki már.

Minden szempontból nekünk tökéletes lenne, ezért kicsit "érzelmekkel" vagyunk felé, de ettől függetlenül nem költekezhetjük túl magunkat, de egy eladó által pofátlan ajánlattal sem akarunk elesni a lehetőségtől, mert megsértődik.

márc. 11. 12:21
 10/15 anonim ***** válasza:

"vett e valaki úgy, hogy áment mondtak az ajánlatra, mert beleuntak az évekig tartó hirdetgetésbe."

Nem hallottam még ilyenről. Olyat már láttam, hogy évekig hirdették, majd a ciguk szétbontották a házat ( a tulaj külföldön èlt) és a telket adta el vègül valami aprópénzért.

Jobban járt volna ha a házat eladja olcsón, de senkinek se engedett az árból.

Rengrteg ilyen évek óta nem lakott házat látok. Inkább hagyják hogy szétrohadjon, de nem adják olcsóbban még fél millióval sem.


Több tulaj esetén meg végképp 0 esélyt látok hogy belemennének..

márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!