Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Erősen túlárazott házra van...

Erősen túlárazott házra van értelme ajánlatot tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekünk egy ház, meg is néztük, viszont nagyon túl van árazva.

Előben már azt is láttuk, hogy van teendő bőven és nem csak tisztasági festés.

2 éve árulja, páran megnézték, de senki nem harapott rá, még ajánlatot tenni sem.

Van értelme, alacsonyabb,

reálisabb ajánlatot tenni?

Kérlek titeket, ne a próbáld meg, legfeljebb nemet mond tanácsokkal halmozzatok. Arra lennék kíváncsi, aki árult már "hátha" alapon házat, mennyit engedett végül, vagy vett e valaki úgy, hogy áment mondtak az ajánlatra, mert beleuntak az évekig tartó hirdetgetésbe.



márc. 10. 16:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10 nagyon sok ilyen ház van sajnos. A környékünkön kettő is. Az egyik 8 éve áll, már fa nő a küszöbön.

A másikban élnek, 10(!)éve hirdeti.

Remélem ami nekünk tetszik, nem erre a sorsra jut.

márc. 12. 08:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meggyozni.
márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédom 20 (!) éve hirdeti az üres építési telkét. Mindig az aktuális piaci ár duplájáért. Bár sosem mondta ki, szerintem nem akarja eladni csak a bolond felesége nyaggatja hogy adják el.
márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Sokan vannak, akik úgy hirdetnek, használják, benne élnek. Autót, házat, stb.

Ha megveszik megveszik, ha nem nem.

Akinek sürgős az eladás, fog engedni, bár marha ideges lesz.

Aztán mindenki annyiért hirdet manapság, amennyit szerinte ér, sokszor én is kiakadok árakon, de eszembe nem jutna győzködni az illetőt cigány módon, hogy márpedig ez a baja, az a baja, meg mennyit ér valójában.

Tiszteletben tartom.

Rengeteg roma autóvásárlóm volt már, kb belémivódott az életforma, ha kicsit is kiszimatolom, elküldöm a halálba az illetőt.

(1x megkéselnek, az fix)

márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A háznak látványos szerkezeti problémái vannak, ami nem 2Ft lesz rendbehozni, ill. a hirdetésben extrák szerepeltek, amik a helyszínen derültek ki hogy valójában nincs de alkalmas rá a ház, az ingatlanos kicsit túl fényezte. (egy picit örültünk ennek mert ezek már mind alku alap)

Nem első vásárlás, eszembe sincs győzködni, tisztában vagyok vele, hogy 3 érvvel és a két szép szememért nem fogja elengedni a harmadát.

márc. 13. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!