Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol laknátok inkább szívesen...

Hol laknátok inkább szívesen Budapesten és miért, belvárosban egy több emeletes ház egyik lakásában vagy külkerületben, ahol egy kis kert van és egy kis ház?

Figyelt kérdés
Nyilván mind a két opció mellett vannak érvek ellenérvek, belváros nyüzsgő kevés a zöld, talán nyugodtabb egy külvárosi ingatlan ahol esetleg tudtok bográcsolni grillezni, kiülni nyári este a kertbe...
ápr. 7. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Belvárosi lakásban.


(37 éve élek vidéki kertesházban, annyit vagyok kint, amíg levágom a füvet.. Nekem csak baj van ezzel)

ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Kertes. Akkor is, ha csak dolgozni van kimenni időm. Akkor is ott a tér körülöttem. Lehet virágokat, fákat ültetni, némi kerti munka is kikapcsolódás, a kutya kinti-benti, szerintem neki is így a legjobb. Nem laknak alattam-felettem-mellettem. Persze, itt más zajok vannak, mint a társasházban, de mi ezt szoktuk meg.
ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Csendes kertes házban jó közlekedésnél :D
ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez teljesen személy függő. Én pl szeretek a belvárosban lakni, mert gyalog is csak 10 perc a munkahelyem, tömegközlekedéssel ugyanennyi idő (+- 5 perc) eljutnom boxolni, squashozni, orvoshoz, plázába, nyugatihoz, reptéri buszhoz, bulizni, mozizni (és vetítenek eredeti nyelveken is filmeket!!!), aldiba vagy lidlbe, ahol lakok az teli van kicsi, de minőségi szolgáltatásokkal, pl rendes olasz fagyizó, pizza, kürtőskalács, borozó, cipész, szabó, pékség, kávézó, söröző vagy hasonló beülős helyek stb stb… Kutya futtató 2 van 10 percen belüli sétára, ahol nem egy jó ismerőst szereztem akikkel ilyenkor hatalmasakat nevetünk/beszélünk.


Nyílván valakinek ezek irreleváns dolgok, mert ha szeret az ember kertészkedni és/vagy csak nyugiban a kertben tevékenykedni, pl olvasni vagy éppen sütögetni haverokkal, akkor egy ilyen személy soha nem tudna a belvárosban lakni.


Én otthon aludni szeretek, főzni és sütni, sorozatot meg filmeket nézni, konzolon játszani és ennyi. Nekem ehhez nem kell nagy lakás és pláne nem kell kert.

ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a város szélén nőttem fel, aztán sokat laktam agglomerációban, most is kintebbi kerületben lakom, így én azt szoktam meg, hogy a városba BEMEGYÜNK majd pedig a VÁROSBÓL KIFELÉ megyünk haza. Ha a főváros közig határán belül kellene laknom, akkor valamelyik peremkerület kertvárosi része.

Garázs!! Garázs és garázs. A legfontosabb. Nem fedetlen "udvari beálló" és végképp nem "utca, köterület" az nagyon nem.


Személy szerint nem bírnám elviselni a belvárosi "pezsgő, nyüzsgő élet"-et.


Amúgy ha van kedve valakinek ötletelni, ez az enyém:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!