Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Manapság átlagban a 80 - 90...

Manapság átlagban a 80 - 90 milliós ingatlanok esetében mennyit lehet alkudni? Mennyire alkuképesek a mai ingatlanok?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 10:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Budapesten
ápr. 8. 10:29
 2/9 anonim ***** válasza:
0-10% között. Van ahol egy forintot sem és van ahol 10 milliót is le lehet alkudni. Minden az eladótól függ.
ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet szabályt mondani. Minden a körülményektől függ.

Lehet hogy szabadulni akar valaki az ingatlantól gyorsan, mert kell másra a pénz és odaadja sokkal olcsóbban. A másik meg a "nem kenyérre kell" tipus, az még évekig kitartja és egy fillért nem enged belőle.

ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Meg attól is függ mibe került neki.

Nekem pár éve 58 millióba került a házam. Ebbe benne van már évi szinten több milliós "apróságok", mire tényleg elkészült.

Így kizárt, hogy ennél olcsóbban eladnám, de valószínűleg jóval többet érhet már.

ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4+

Ha már így le lettem értékelve, mennyiért kéne eladnom a 3 éves 95 m2-es családi házat? 30, vagy még az is sok? Kivan zárva, hogy kevesebből vagy ugyan annyiból felépüljön idén, mint 3 éve...

ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Így kizárt, hogy ennél olcsóbban eladnám, de valószínűleg jóval többet érhet már."


Ha meg lennel szorulva, es evek ota pangna az ingatlanpiac, adnad te 30-ert is..

ápr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

45 ből épült azóta még 13at ráköltöttem...

Minden számlás, azaz 58 millióról tudok számlát mutatni... 99%ban utaltam a pénzt.

ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szamit. Jelenleg ennyi a piaci erteke, ha beut egy valsag, mint 2008-ban, amit aztan eveken at szop az ingatlanpiac, nem lesz vevo 58-ert.
ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

58ból idén nem épül fel egy ekkora ház, ez egy tény! 3 éves tehát modern és megfelel az összes jelenlegi energetikai előírasnak, AA! És akkor még ott a 13 milliónyi extra ami kétlem, hogy 15-16 alatt megállna idén.


Ha ugyan ilyen házat araknál az neked most min 75 be kerülne. Az már lényegtelen hogy nekem 58ba van.


Ha 20 éve vettél panelt 5 ért, idén nem 4-5 ért adod el mert kell a pénz.


Nem a 20 éves házakhoz kell viszonyítani, ez még az újjakhoz áll közelebb. Plusz megússza a vevő az idegösszeomlást, mert egy készbe költözik ami még festeni sem kell, csak ha más fslszínt akar

ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!