Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Általában mennyit szoktak...

Általában mennyit szoktak engedni lakáseladásnál a vételárból? Mindenki enged valamennyit, vagy van aki ragaszkodik az árhoz? Ha enged, akkor mennyit?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 10 millióról alkudtuk le 9,5 millióra.
2013. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én úgy csinálnám, hogy egy 12 milliós lakást meghirdetnék 14,5 millióért, és akkor örül, hogy 2 milliót szépen fokozatosan le tud alkudni, mert többet nem engednék. Ez csak egy példa volt.
2013. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen jól tudsz alkudni. felsorolod a hátrányokat, mi mennyibe fog még neked kerülni és, hogy ennyit nem, csak ennyit ér ez a ház. így .
2013. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Változó, ismerős nem enged, mert ráér neki az eladás és csak akkor éri meg, ha a hitelét rendezni tudja belőle.


Én engedtem (eleve magasabb árat mondtam, és abból tudtam lejjebb menni), van ahol sokkal jobban lementek az árral, mert sürgős lett volna a költözés és a pénz, ráadásul érdeklődők is alig voltak.


Szóval általános összeg nincs, hogy pl. 1 milliót le tudsz alkudni, mert van aki 200 ezret se nagyon hajlandó lejjebb menni, más meg enged akár 1,5 milliót is.

2013. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

12,5 millióért meghírdetett házat 10,6-t vettek meg ismerősömék.

Attól is függ, hogy mennyire sürgős az eladónak, meg mennyire reális áron hírdették. Van aki többért hírdeti, mert úgyis alkudozni akar a vevő.

Mi is várásolni akarunk majd, érdemes tájékozódni előtte az árakról.

2013. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!