Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A hirdetésekben megadott...

A hirdetésekben megadott árakból mennyire lehet pofátlanul aláalkudni? Kp-vel tudunk fizetni.

Figyelt kérdés
Lakótelepi tégla, 1,5-2 szobás lakás 2-3 emeleti erkélyest keresek, kb 4,5-5 millió körüli a kikiáltási áruk ezen a megyeszékhelyen. Mennyivel lehet pofátlanul alámenni, ha kp-vel azonnal ki tudunk fizetni valamit, mintha nem kell bankozni, hitelezni, stb, szóval ha másnap tudnánk is adni a pénzt. A lakás pedig mindenben megfelel, és jogilag is tiszta. Tudom, hogy ez attól is függ mennyire van megszorulva az eladó, de van bőven eladó lakás ugye, meg mélyen is vannak az árak, de aki vesz annak nem lehet eléggé lent.

2013. júl. 16. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél misit még bőven le lehet ilyen esetben hogy rögtön kp val.
2013. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hoszigetelest, nyilaszarokat, parkettakat forgalmazok, ezert van nehany visszatero ugyfelem akik ezzel foglalkoznak. nincs altalanos recept, hogy mennyivel tudjak olcsobban elhozni a vevo altal gondolt minimun ar alatt. nagyban fugg attol, hogy mennyire van megszorulva az elado. 10,5 millaert hirdetett lakast amiert 9,8-10 millat remel min. a tulaj azert 8 korul el lehet hozni ha mar regen hirdetik a keglit es nagyon kell a penz. mondjuk az szokott nagyon hatni a vevore ha az elado viritja a penzt. atlagban 1-1,5 milliot radob utana a vevo a felujitasra es egy fel ev mulva altalaban sikerul eladnia jo kis haszonnal. aztan persze olyan is van, hogy 3 evig az uj tulajdonos fizeti a kozos koltseget es a vegen ugy adja el, hogy 50 000 keresett az egeszen.
2013. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor 500e kapásból lejön, és ha már alkuközeli a helyzet akkor a kp megemlítése simán kiadja a mosógép, hűtő, árát.

Jó, akkor majd olyan 1-1,5 millióval kevesebbel kezdünk egyezkedni a kirakatárakból.

2013. júl. 16. 23:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Hoppá, van is ablakcserélős ismerős, na ők lehet, hogy tudnak is eladó lakást.
2013. júl. 16. 23:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a 12,9-re hirdetett házat 10,5-ért vettük meg kp-ért és a tulaj nem volt megszorulva. Neki is jó volt, hogy egy héten belül nála volt az összes pénz.
2013. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aztán persze jött a NAV fél év múlva amikor már a felújítás közepén tartottunk, mert nem hitték el, hogy ennyiért vettük. Nem győztem bizonygatni képekkel, hogy ilyen meg olyan vacak volt. Oké, az irányár sem volt sok, a környéken a hasonlók 20%-al drágább irányáron vannak és alkudni sem nagyon lehet.
2013. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A NAV-osok szóban azzal is megvádoltak, hogy a netes hirdetést én kreáltam az alacsony irányárral. Röhejes volt.
2013. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, mi van akkor, ha az ősök fizetik, de az én nevemre kerül?
2013. júl. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!