Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagytétény (22. ker. ) Csút...

Nagytétény (22. ker. ) Csút utcai lakótelep (téglablokkos házak) milyen környéknek számít?

Figyelt kérdés

Érdemes ott lakást keresni?


Közlekedés, "kisebbség", levegő, boltok, iskola, óvoda?



2013. aug. 18. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

kegyetlenül messze van mindentől, 1 nyomoronc busz jár arra. amúgy van bolt, posta, iskola, óvoda, orvos kb 5 perces sétára.

kisebbség inkább Tétényben van a faluban.

mellette megy a vonat, de van zajvédő fal. ja, tényleg a Barosstelep vasútállomás is ott van, közlekedés szempontjából előnyös.


ha nem zavar, h kint fogsz lakni a halál kukiján, akkor nyugodtan nézz ott lakást, de nekem elég volt belőle az a 20 év amit ott szoptam. nem a környék minőségével volt a bajom, hanem hogy naponta minimum 2 órát utaztam, ha a belvárosban volt dolgom. gimibe a közelben jártam, de amikor egyetemre kerültem, akkor 2 év alatt besokalltam tőle.


talán kisgyerekes családnak ideális (sok új játszótér, ovi, suli 5 lépésre, orvos szintén), ha nincs sok pénzük máshol lakásra, de amint a gyermek gimibe kerül, érdemes továbblépni.

2013. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez hasznos és megnyugtató válasz volt.


Én kifejezetten kint keresek lakást, vidékről költözök Budapestre munka miatt, én egyelőre inkább ingázom, de a belvárost nem szeretném.


Lényeg, hogy normális környék legyen, nem szeretnék tudatlanságból valami "bodzaszedős vidéket" kifogni.

2013. aug. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!