Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik Budapest legbiztonságos...

Melyik Budapest legbiztonságosabb és legjobb kerülete?

Figyelt kérdés
Költözni szeretnénk vidékről, és nem nagyon vagyunk Budapesten jártasak, ezért érdekelne, hogy melyik kerület a legjobb és legbiztonságosabb?

2013. aug. 25. 11:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%

Az élvonal: I., II., III., XII., XVI.

második vonal: XI., XIII., XIV., XV., XVII., XIX., XX., XXII., XXIII....

harmadik vonal: IV., V., VI.


Hátulról: VIII., IX., VII., XXI., IV., V., VI., XIX., XI...


Persze minden kerületnek, még a 8-nak is vannak jobb részei pl. a Százados út környéke.

2014. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
89%
Szerintem Budapest egy viszonylag biztonságos város. Ezt nem budapestiként mondom. Mostanában különböző okokból sokat járok Budapesten, különböző időpontokban, különböző helyeken, de még semmi gond nem volt. Először engem kicsit megijesztett, amiket mondtak Bp.ről, hogy milyen veszélyes, meg minden, de tapasztalatból mostmár biztonságosnak tartom. Persze van egy-két elkerülendő utca, de hát az minden városban van, és én már Bp.-t biztonságosabbnak tartom, mint a várost, ahol lakom. Egy dolog történt még csak velem Bp.-n , de hát abból se volt semmi, csak a kissebség próbált tőlem pénzt kérni: -Van nálad pénz? -Nincs! -Mér' nincs? Na és én továbbálltam, még csak nem is követett, meg semmi... Amúgy eddig nekem Óbuda tűnt a legszimpatikusabbnak, ha lakást kéne vennem Bp.-n, ott vennék. Egész nyugis.
2014. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
65%
12,2,5 keruletek
2015. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
80%
En a melyik a top harom kerulet ebben a sorrendben: XIV. XI. XIII.
2016. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
34%
Nekem a top harom kerulet ebben a sorrendben: XIV. XI. XIII. Ebbe persze bele van kalkulalva az ar a kozlekedes az esztetika es a biztonsag. Mindent a leheto legjobb erteken.
2016. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Süle Dominik ***** válasza:
37%

Legjobbak:XIV,XV,XVI,XIX,XXIII,XVIII,XVII

Legrosszabbak:V,VIII,IX,X,XIII,


Talán az V. jobb egy kicsit mint a IX vagy,VIII.ker

2016. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
72%
Ha nyugis,zöld övezetű helyre vágysz,akkor pl. a XIV.kerületet ajánlom.Itt a közlekedés is nagyon jó.De ha szereted a pörgést akkor tudom ajánlani pl.az V.kerületet. :)
2016. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
75%

Van ilyen Budapest nogo térkép is már:

[link]

2016. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
86%

Ha van pénzed, jó sok pénzed, akkor mondanám a XVI-ot és a XII-őt, illetve XIII. kerületből Újlipótvárost (Nekem ez az egyik szerelemkörnyékem).


Ha visszafogottan vagy eleresztve anyagilag, akkor XIII. kerület külső részei (Angyalföld -én oda jártam suliba, sok ismerősöm ott lakott a környéken és sose volt velük semmi), XIV. kerületet és a XV. kerületet mondanám, illetve még Óbudát.


De ha én lakhatnék valahol, és tegyük fel, kertesházban szeretnék élni, akkor mindenféleképpen Budaörsöt, Törökbálintot céloznám meg.

2016. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
81%
Én is ebben a cipőben járok.Lányom ősztől Pesten fog tanulni, lakást keresünk megvételre, de olyan környéken, ami biztonságos, de megfizethető.
2017. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!