Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik Budapest legbiztonságos...

Melyik Budapest legbiztonságosabb és legjobb kerülete?

Figyelt kérdés
Költözni szeretnénk vidékről, és nem nagyon vagyunk Budapesten jártasak, ezért érdekelne, hogy melyik kerület a legjobb és legbiztonságosabb?

2013. aug. 25. 11:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem (is) Zugló, mert nagyon csendes, kertvárosi hangulatú, nagyon sok kis 3-4 emeletes társasház, ami szerintem jobb hangulatú, mint a panelrengeteg. Másfelől viszont Újpalotát is ajánlom, ez mondjuk panelrengeteg, de barátságos környék szerintem, ráadásul innen egyszerűbb a belvárosba jutni mint Zuglóból (majd' minden buszjárat, ami onnan indul, a belvárosba visz 20 perc alatt).
2018. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
73%

Pesterzsébet sem rossz egyébként, azzal csak annyi baj van, hogy esetleg nagyon kiesik a városközponttól, de ez is attól függ, hogy hol dolgozik/hova jár iskolába az ember.

Illetve szerintem az V. ker se rossz közbiztonság szempontjából, csak azt nem szerettem benne, hogy szinte mindenhol csak beton volt. Viszont igazi régi polgári házak vannak arra, azokat sokan szépnek találják, illetve, decemberben nagyon hangulatosnak találtam az Andrássy útat :D, plusz a kis földalattin is szerettem zötykölődni.

2018. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Bence Ayan válasza:
45%

Alapvetően a legjobb kerületek a legdrágábbak is! Budán a XII, II, I, XI, III ilyen sorrendben

Pesten pedig zugló vagy az 5. Kerület, többit nagyon nem ajánlom! Illetve még Budafok-budatétényt... ajánlom

2018. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Szaki19 válasza:
Sokan fikázzák itt a "nyóckert" félig-meddig joggal azonban az utóbbi években elkezdték rendbe tenni a kerületet és most már vannak egészen JÓ részei is. Szóval én a 8. kert. sem írnám le annyira.
2019. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
10%

21: Szakadj már le a XVI. keruletrol. Olyan jelentéktelen, hogy azt sem

tudom, hol van. A XI. kerület első vonal.

2020. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
14%
Rakosborzaszto...
2020. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
80%

35: Ha azt sem tudod hol van, akkor honnan tudnád hogy milyen? :D Amúgy tiszta, biztonságos és nyugodt a 16. kerület legnagyobb része. A közlekedés se rossz.

De ezen kívül a 2,11,12,14 is ajánlott, ha esetleg még valaki olvassa ezt a kérdést.

2020. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Chris88 ***** válasza:

Nekem a 11. kerület a legszimpatikusabb, pontosabban annak a belvárosi része: Szentimreváros, Lágymányos, Kelenföldnek a Feneketlen-tó közeli része. Központi, jellemzi a kellemes budai hangulat, de mégsem egy rongyrázós városrész.

Amúgy én Pest külvárosában élek, a 20. kerületben (Pesterzsébet). Van csőcselék, de én jól érzem magam itt is. A belvárosba bő fél óra alatt jutok be, ami szerintem elfogadható. Előnye, hogy itt a legnagyobb a választék az olcsóbb lakásokban Budapesten, azonban vannak élhetetlen közös udvaros házak, szóval érdemes jól választani. Rá lehet futni egész jókra is, csak szét kell nézni.

2021. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!