Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy adjam el a lakásomat...

Hogy adjam el a lakásomat gyorsan?

Figyelt kérdés
Van egy 2 szintes, jó állapotú társasházi lakásom, és már fél éve árulom. Ingatlanosnál is bennt van, hirdetem tv-be újságba, és neten, ár alatt. Eddig a 6 hónap alatt három volt aki felhívott, abból is csak egy nézte meg. Kifogytam az ötletekből...
2011. máj. 30. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Most gyorsan? Csak ha minimális áron hirdeted. Pang a piac.
2011. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondhatnál több részletet, hogy mi is konkrétabban tudjunk válaszolni. Hol van, mekkora, mikor épült, hány szobás, mennyiért árulod, stb...
2011. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd, hol élsz Te?

Áll a lakáspiac, nem is csak idén .

Nincs hitel, nincs pénz. Ugyan miből vennének lakást az emberek?

2011. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kiskunhalason van a lakás. 2 szoba, nappali, fürdő az emeleten, 2 wc. 73nm2, nagy garázzsal, kis különálló udvarral. 9,8M-ért hirdetem.
2011. máj. 30. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki venne ott alkást annyiért? Meg ott bármennyiért is, se meló semmi, ha ingyen adnád sem kellene
2011. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy árun aluli-e, mert áll a lakáspiac, korábbi évek árait meg nem veheted figyelembe.


Tavaly 11.8-ért vettem Kaszásdűlőn tökéletes fekvésű és beosztású csili-vili lakást, ami a környéken a legjobb volt úgy, hogy rosszabb fekvésű/állagút megvehettem volna 10millió körül is, míg 3 éve 15 alatt nem is kínáltak hasonlót a környéken (négyemeletesben, 1+2-es).


Most rákerestem az ingatlan.com-on a kiskunhalasi lakásokra ( [link] s elég vegyes a szórás. 5.5-6 millióért már van 60 négyzetméteres 2 szobás lakás, de azért kínálnak 10 felett is.

2011. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most csak áron alul lehet eladni lakásokat, lehet próbálkozni trükkökkel, pl. fényképezési szög stb., régen egy ingatlanirodában voltam vezető. de annak pár éve... :D
2011. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tedd fel minden létező internetes oldalra. Én a környéken is kiragasztgatnám a helyedben.
2011. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Osztrákoknak hirdesd, az öregek jönnek át onnan. Magyarok biztos, hogy nem vesznek isten háta mögött házat ennyiért.
2011. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ben Lovas válasza:

1) Hirdesd olyan oldalakon mint ingatlan com vagy ingatlanom net

2) Menj be a koryekeden az ingatlanosokhoz hagy aruljak ok is. Minden ingatlanosnak vannak kapcsolatai lehet hogy pont az egyik tud vasarlot a lakasodra. Minnel tobb ingatlanost felveszel annal nagyobb az eselyed hogy eladod a lakasod. Sok ingatlanos kulfoldon is hirdet !

3) Szorolapozd a kornyekeden.

Remelem ez segiteni fog mindenkinek.

2014. jan. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!