Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy 38 negyzetmeteres lakas...

Egy 38 negyzetmeteres lakas eleg orokre?

Figyelt kérdés
Egyedul gondoltam, csaladom nem lesz.
2013. nov. 27. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 embernek bőven elég.
2013. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kis kijelentés?
2013. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy egy elég... gondolj csak a pécsi magasházra. Az se tart ki örökké, de ha szerencséd van, akkor ilyen problémád nem lesz.
2013. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Temetőben ez még sok is .Ekkora ott már családi kriptának is megfelelő .
2013. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapterület alapján elégnek tűnik, egy ember elfér 38 négyzetméteren. De az, hogy "örökre" jó lesz-e egy lakás, sok más paramétertől is függ.
2013. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő. Nekem 50 négyzetméter is bőven kicsi lenne. Néha belegondolok, hogy csak annyi van s még terasz és kert se, brrrr. Nem vagyok klausztrofóbiás, de nagyon szeretem a teret :D
2013. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Siriq válasza:
Teljesen emberfüggő. Én személy szerint jobban szeretem ha egy ház nem hatalmas. Bár szerintem ha egy átlagos pénzügyi viszonyokkal rendelkező magyar állampolgár vagy és egyedül akarsz élni, akkor 38 négyzetméter bőven jó. ;)
2013. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!