Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Peströl elköltözve hol érdemes...

Peströl elköltözve hol érdemes lakást venni? Miskolcon, vagy Ózdon? Ugyanis ott lehet 2-3millióbôl lakást venni.

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 18:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szolnokon voltam nyaralni. Jó hely, van strand is, meg a Tisza.
2014. jan. 10. 10:13
 12/29 anonim válasza:
Miskolc, de a nagyon olcsó lakások olyanok is, amit 2-3 millióért megkapsz arra legalább még egyet rá kell költeni, ha nem putrit akarsz
2014. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Feltetted magadban a kérdést, hogy vajon miért ilyen olcsók ezek a lakások?
2014. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Na Miért?
2014. jan. 10. 11:53
 15/29 anonim válasza:
itt meg kapsz 3 millióért tetőtér beépítéses házat, nem kis telekkel, áram, gáz, víz, stb...... MERT nincs itt semmi azért :)
2014. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Hol van az az itt?
2014. jan. 10. 13:02
 17/29 anonim válasza:
6%

A kommenteket olvasva hiába mondják neked, hogy mennyire nem jó Borsod megye. Itt lakom én is születésem óta, tudom milyen rossz a helyzet. Ahogy kikerültem az iskolapadból nem találok munkát, mert egyszerűen semmi nincs, pedig keresem az interneten, a tévén keresztük, újságokban, szórólapokban semmi. Nem csak én, hanem még rengetegen vagyunk ebben a helyzetben. Egyébként ha van is munka akkor bér annyira alacsony, hogy ha egy ember egyedül akarna megélni, nem tudta. Kihasználják az embereket semmi fizetésért.

A munkanélküliségen kívül pedig ha szereted, imádod a ci***nyokat akkor hajrá, mert akárhová lépsz, egy magyar nem jön veled szembe.

Miskolc ebből a szempontból jobb.

Nincs semmi szórakozási, kikapcsolódási lehetőség sem, illetve minden drága.

Csak úgy mondom, hogy a párommal most vagyunk lakáskeresésben és családi házakat is lehet már ennyiért venni mint amennyiért te szeretnél borsodban egy lakást. Jól gondold meg, de ha Pestről ideköltözöl megfogod bánni és sajnálom, ha nem hiszed el. Csak azért az itt lakók sokkal többet tudnak mint te hallomásból.


A lakások pedig azért ilyen olcsóak mert mindenki menne el innen, csak mivel az eredeti felbecsült árért senki nem veszi meg egyik ingatlant sem, ezért már áron alul árulják. Ha nem nézed a híradásokat akkor csak közlöm veled, hogy mindenki elmegy ebből a megyéből aki csak tud a dunántúlra egy jobb életért megélhetésért.


16 hkm

2014. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Szolnok Jász Kiskun megyében van. Már értem miért olcsô. Nem megyek oda.
2014. jan. 10. 17:11
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az a 16 éves csaj, aki a múltkor lovasoktatásból akart félretenni 600k-t havonta, mert kiszámolta, hogy óránként 5000-et fizetnek az ügyfelek és 8 órát dolgozna egy nap?

Mert hasonló buta naivitást vélek felfedezni nálad is.

2014. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Ha én lennék az, akkor 1.2 milliót tennék félre, mert két lóval oktatnék.
2014. jan. 10. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!