Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Peströl elköltözve hol érdemes...

Peströl elköltözve hol érdemes lakást venni? Miskolcon, vagy Ózdon? Ugyanis ott lehet 2-3millióbôl lakást venni.

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 18:24
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Kevered a dolgokat nagyon...


Bács-KISkun megye (Megyeszékhely: Kecskemét)


Jász-NAGYkun-Szolnok megye ( Megyeszékhely: Szolnok)


Földrajz: 1-es. Leülhetsz...

2014. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
A Jász, meg a Kun benne volt. Egy kegyelem kettest tanár úr.
2014. jan. 10. 22:37
 23/29 anonim ***** válasza:
Ózdon nehogy vegyél lakást , egy barátom ott lakott nemrég de aztán el is menekült. A bűnözés magas , a közbiztonság 0 , sok a drogkartell és még fényes nappal sem ajánlott az utcára kimenni , az emberrablásokról és a gyilkosságokról meg inkább ne is beszéljünk...
2014. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy lopósok vannak, de emberrablás már durva.
2014. jan. 24. 23:10
 25/29 anonim ***** válasza:
De, komolyan vannak. Úgy van ahogy irtam , nem ajánlott egyedül járni mert elég gyakori az emberrablás , betesznek a kocsiba aztá váltságdij ha nem adják meg neked annyi... de még a drogkartellek is eléggé aktivak este 20-21-től reggel 8-ig. Volt már olyan is hogy 1 ember nem adta oda az ékszerét levágták a kezét aztán vitték az ékszert el.
2014. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szlovákiába menekülnek át sokan Ózdról jobb élet reményében
2014. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Váltságdíjat kérnek? Találomra, vagy tudják kinek van pénze?
2014. jan. 25. 20:19
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem váltságdij
2014. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

De miért olcsók Miskolcon és Ózdon? Mert rossz helyek. Munka nincs, fészekrakókból még mindig sok van.

Miskolcon híres az Avas, ami állítólag már nagyon jó környék. Régen se volt olyan rossz mint a híre. Rosszhírű csak a II. ütem volt.

!!!

Amit nagyon messziről kerülj el az végig a Vászonfehérítő utcai lakótelep, mert az a leglezüllöttebb panelos környék, az egész országban. Ennek megfelelően ott a legolcsóbbak a lakások.

Inkább az Avas ott emelkednek az árak.

2016. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!