Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kis falun élek, nem sokára...

Kis falun élek, nem sokára költöznék Pestre, egy nyugodt falusi ember menyire bírja meg szokni a fővárost?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen altalanos 'mennyire lehet megszokni'. Nagyon fugg attol is melyik reszebe koltozol, milyen szomszedsagot fogsz ki. Pestikent sem mndig konnyu megszokni akar csak egy masik keruletet is...
2014. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem eleve hiányzik a kertes ház. egy lakás egészen más.
2014. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van aki 10 év alatt sem tudja megszokni. biztosan jártál már pesten korábban is. ha tetszett, akkor hamar belejössz a nyüzsgésbe, ha inkább frusztrált, akkor lehet hogy nem lesz hosszú az itteni pályafutásod.
2014. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nezd...falurol mindig konnyebb a fovarosba menni, mint forditva.

Nem mondom, hogy imadni fogod az itteni "eletkozosseget", de hozzakell szokni, hogy itt bizony vannak bunkok, sietos emberek es olyanok, akiket egyszeruen a 26eves palyafutasom alatt szivesen megfolytanek. ;)


Ket evig laktam videken, nekem maga volt a pokol, az unalom. Nem is ertettem, hogy birnak ott emberek elni, pedig megyeszekhely a varos.

Viszont, sokszor azon kaptam a fejem, hogy a pestieket bunkozza mindenki...na, ott sem kellett felteni az embereket erkolcs es mas kerdesekben.

2014. jan. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Budapest nemcsak a Belváros, vagy a nagy házak (lakótelepek) városa, nagyon nagy területen kertvárosok vannak, illetve lakóparkok is.

Nézzél körül ezekben, Pesten vagy Budán, kertes családi házban biztosan jobban éreznéd magadat.

2014. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!