Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen környék a Népszínház utca?

Milyen környék a Népszínház utca?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak olyanok írjanak aki tényleg tisztába van vele és nem a TVben hallotta..

2014. jan. 31. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekkel ezelőtt a Tolnaiba (Népszinház utca mellékutcája)jártam nyomdásziskolába, ott volt a közelben a rendőrség, az utcán csak csoportosan mertünk végigmenni, mert állandóan prostinak néztek minden lányt. Akkor is lepukkant, zajos, koszos és büdös volt arra minden, ez nem sokat változott azóta sem.
2014. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
mennyi sznob. tényleg nem a legszebb környék, én sem itt tervezem leélni az életem, de élhető. ha olcsón kapsz itt albit, és nem vagy nagyon félős, megér egy próbát.
2014. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kim Bo Mao ***** válasza:
52%
"Évtizedekkel ezelőtt a Tolnaiba..." Szerintem azóta változott a helyzet. A lakosság folyamatosan cserélődik le, és bár az utca tényleg nagyon koszos szokott lenni, de én nem igazán látok különbséget, talán csak annyit, hogy tényleg sok nemzetiségű él itt. Például anno megfogadtam, hogy soha nem veszek földszinti lakást, főleg nem a Népszínház utcában, és lám most pont olyat vettem még pár hónappal ezelőtt, mert elegem lett az olykor több, mint 1 órás utazásba (napi 2x) a külkerületből befelé, és ennyit engedhettem meg magamnak. A másik, hogy rákészültem a balhés szomszédokra és sokkal csendesebb a lakás, mint ahol előtte laktam (pedig az kertes ház volt!). Nem én voltam az egyetlen, egyidőben vagy 3-an vettünk ugyanabban a társasházban és azóta is látom, hogy cserélődnek a lakástulajdonosok, és az újak felújítják a lepukkant kéglit. A szomszédom is eladja a lakását. Akik megveszik többnyire kiadják airbnen keresztül, vagy diákoknak. Noha este még csak egyszer jártam ki, akkor sem éreztem parásnak. Mondjuk én a Blaha közeli felén lakom, ott meg eléggé ki van világítva szinte állandó a rendőri felügyelet. Utcafronti lakást itt nem vennék csak 2. emelet felett, mert azért mégiscsak sokszor bűzös az utca a sok csövi miatt.
2016. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szippantani akarok egy kis gettólevegőt, akkor a Blahától elindulva előre kiszámíthatóan megkapom a veszekedő, seggrészeg hajléktalanokat, a koldus öregasszonyt, a bár nem kötekedő, de szemmel ölni képes roma honfitársakat, a magában beszélő, rozzant apókát, a ki tudja, kinek az anyját szídó (de azt teljes hangerővel zengő) tinilányt, a vizeletszagú és kutyaürülékkel (bár ez utóbbi nem is olyan biztos) díszített járdát, az egykoron szebb napokat látott, de mára lepusztult épületeket, stb. A prostik tennék még teljessé a képet, de őket már régen elkergették a környékről (bár azért a környező mellékutcák ablakaiból még néha próbálkoznak)... Szóval urbanistaként igazi kaland a környékan való lófrálás (de sötétedés után szigorúan csak 2-3 fős társasággal), hogy aztán jóleső érzéssel nyugtázzam a külvárosi otthonomban: köszönöm, hogy nem a nyóckerben kell élnem! :)
2017. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 tp1111 válasza:
Én jártam ott és nem mennék el még egyszer. Nagyon büdös van, sok a hátrányos helyzetű (semmi bajom velük), hajléktalan, a környék lepukkant, a villamos koszos és nem egy életbiztosítás éjjel arra járni!
2017. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Lovag Márton ***** válasza:
76%
Tavaly költöztem a Karácsony Sándor utcába fehér emberként, éjszaka amikor nem jár már a villamos-gyalog jövök végig naponta a népszínház utcán-és még semmilyen támadás nem ért.Nagyon sokan költői túlzásba esnek, csak mert több a szegény ember, meg valóban akadnak nem idén barnultak is a környéken.A Magdolna-negyedből percek alatt beérek a belvárosba, kb 10 perc alatt átérek Budára, nagyon jó a közlekedés, rendkívül olcsó a Teleki téri piac és a környéken lévő üzletek is.15-20 méterenként van térfigyelő kamera.Én örülök, hogy nem dőltem be a városi legendáknak, anyagilag nagyon megérte.Korábban Óbudán, Békásmegyeren laktam, ahol ugyanúgy voltak romák, meg rengeteg kocka panel épület.Itt az állítólagos gettóban meg sokkal jobbak az árak, meg kényelmesebb, jobb az életem, mindent elérek percek alatt, és nincsen betondzsungel hangulat, csak a történelmi pesti utcák.
2019. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Chris88 ***** válasza:
Túl van dramatizálva a dolog. Nem annyira borzasztó az a környék, de azért nem szívesen laknék ott.
2023. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!