Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlaniroda milyen gyorsan...

Ingatlaniroda milyen gyorsan tud eladni lakást?

Figyelt kérdés
Jó lakást, jó áron, ismert ingatlaniroda. (Budapest)

2014. febr. 15. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

átlagosan 5 hónap,

de lehet 1 nap is, és lehet 1 év is,

2014. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha el vagy szállva a saját lakásáraddal és az ingatlan ára nem piacképes, addig egyetlen ingatlaniroda sem fogja tudni neked eladni, mehetsz a leges leg profibbhoz, akkor sem.Évekig várhatsz vevőre, lehet néha napján megcsörren a telefonod, egy-egy kóbór lélek miatt, de vevőd nem lesz.Mennél piacképesebb egy ingatlan ára, annál több érdeklődő jelentkezik rá, irodától független.
2014. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*nem aktuálisan piacképes
2014. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy jó áron...
2014. febr. 15. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Relatíve, hogy te mint magán ember mit tartasz jó árnak, és a piacon mi az aktuális jó ár.


Ha az ár megegyezik a piaci árral, akkor 1-2 hónap maximum.

2014. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öt hónap alatt sikerült, de persze áron alul.
2014. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egy jó iroda, 1-2 hónap alatt talál rá vevőt, én a XI. re specializálódtam, itt forintra tudom, mit mennyiért lehet eladni. Átlag 1 hónap alatt adjuk el ingatlanainkat. Nagyon sok link alak mondja magát ingatlanosnak!!! ez egy kő kemény munka, sokan csak a szerencsére várnak, ez az ingatlanosok 85%-a. Mi ezért Ügyvédi Irodaként közvetítünk, hátha már ebből is látják a különbséget.
2014. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az Otthon Centrum last minute ajánlata, hogy 3 hónap alatt eladja ("csak" 3,5% + áfa jutalék). Próbáltam egyedül eladni, de ez egy külön szakma, nincs rá 5 hónapom sajnos, és nem is szeretnék ezzel foglalkozni, ha egyszer vannak rá emberek. Mennyire lehet reális az Otthon Centrum ajánlata? Mi van akkor, ha mégsem sikerül eladniuk 3 hónap alatt?
2014. febr. 17. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Kizárólagossal 3 hónap?
2014. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, ők hirdetik, ők mutatják.
2014. febr. 19. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!