Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Negy gyermeket tervezek,...

Negy gyermeket tervezek, eddig egy van meg es egy pocakban. Hol erdemes lakni veluk pesten, milyen lakasban, nm, kerulet, panel. Tegla stb. Vagy muszaj csaladi hazt venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy csaladot tervezunk, es nalunk si gond h kesobb hova koltozzunk, ami nem draga es az eletstilusunknak is megfelel. Oszinten szolva csaladi haz mellett nalunk csak a tagassag erve szol, amugy nem szeretnenk, mert nem akarok kutyazni, racsozni az also ablakokat, felni a betoroktol, meg olyan maganyos erzes lenne, utalom hogy olyan kihalt minden. Most lakotelepen lakunk, kozel van minden, van elet, ez tetszik, csak egy nagyobb panelt talalni, ami tagas es mindenkinek volna szobaja, tavfutessel, kozos koltseggel tul draga lenne es akkor mar olcsobb lenne egy csaladi haz. Van olyan aki megoldotta Anagycsaladot csaladi haz nelkul vagy jobb lenne megszeretnem a csaladi hazat?
2013. okt. 6. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Panelban nem laknék,lustaságból lakásba élni butaság,más vágyik családi házra te meg lustaságból laknál vacak panelban. a gyerekeknek a családi ház a jobb.
2013. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Hat embernek panel szerintem nincs. Legalább 4 szobás lakás kellene,olyan meg panelba ritka.
2013. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Nincs gond a panellal, ha találtok megfelelőt. De! Most meg tudod oldani a napi sétákat, mert még "csak" 2 gyereke cipelsz...de 4 gyereket állandóan felöltöztetni, leliftezni, stb, tök macera, és nekik mindenképp egészségesebb lenne egy legalább kicsi kertes ház, neked pedig kényelmesebb...persze megértem azt is, hogy kertes háznál meg az van, hogy nem jó ez ellátotsság, messze van a közért, doki, gyógyszertár..hát nehéz kérdés...

Sztem a fenntartási költség kb. hasonló...


Ha találnátok egy földszinti, tágas nagy panelt, ahol minden közel van, és a ház előtt nincs autóforgalom, hanem egy játszótér, akkor maradnék én is inkább...


A betörés, ilyesmivel nem értek egyet veled, sztem ugyanolyan eséllyel törnek be mindenhová...:-((

Ha pl. sorházi kertesbe mennétek, akkor ott nem lennék magányos se..:-)) Sztem a panelba, ha valaki olyan tipus, hogy nem nyit a szomszád felé, akkor itt is tud nagyon gáz lenni, hogy a tömegben magányos valaki..tehát ha te egy nyitott vagy, akkor sztem bárhol találsz hasonszőrű anyukát, gyerekkel, akivel tudtok napi szinten barátkozni..:-))

2013. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
hiába laknak többen panelba, sokkal "magányosabbak" az emberek mint családi háznál.
2013. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
27%
Te sem törődsz a túlnépesedéssel...
2013. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

4 gyerekkel nem fogtok elég nagy panelt találni! NAgyszoba, hálószoba + 3-4 külön szoba a gyerekeknek... ilyen panel nincs.


A családi házat javasolnám egyébként is ennyi főre, igen, tágasabb, ott az udvar ahova ki lehet menni, játszani.

2013. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Megélhetésért szülsz, avagy barna, ill svéd vagy?
2013. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézd, a távfűtés nem drága, és kényelmes, erről nem kéne lemondani, a közös költséggel sem hiszem, hogy egy lakás ne lenne inkább gazdaságos, mint egy családi ház.

Szóval én is emellett voksolok.

Csakhogy ezzel az a bibi, hogy panelből nincsenek nagy méretű lakások, nektek meg kéne úgy 100-120 nm.

Max. ha két szomszédos lakást vennétek meg, de akkor meg át kéne alakítani, hogy ne legyen két konyha, stb.


Szóval marad a régi típusú házban lévő lakás, olyat bőven találtok a belvárosban, ami rendelkezik számotokra megfelelő számú szobával, tágas, központban van, iskolák és minden más közel.

Csakhogy ennek meg a fűtése lesz marha sok, ugye a gáz miatt...

De hát valamit, valamiért.

Családi ház nekem sem kéne.

2013. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy ha olyasminek akár csak a gondolata is felmerül, hogy ez vagy az túl drága lenne..., meg olcsóbb kéne... akkor elég felelőtlenség 4 gyereket vállalni.
2013. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Sok gyerekeket a panelba program nagyasszonyát olvashattuk...

Őket is ilyen természetgyűlölő, városi puhányoknak fogod nevelni? Mert akkor az emberiség nevében mondom, elég ez a két gyerek is.

2013. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!