Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vidéki kertesből pesti külváro...

Vidéki kertesből pesti külvárosi lakásba. Milyen előnyei lehetnek a kertessel szemben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a családi háznál nincs megfelelőbb egy család számára, de úgy néz ki, mégis a lakást kell választanunk.
2014. ápr. 4. 11:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és tisztában vagyok a rossz oldalával, szóval nem várok csodát. Találtam azért magamnak még egy apró örömet, UPC területe :D
2014. ápr. 5. 13:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Barátomék 14 millióért most vettek csinos kis házat a Dunakanyarban, jó telekkel, az igaz, hogy 18 km-re van Budapesttől. A busszal félóra az út be, a gyerekeknek is jó, csend van és nyugalom. Óvoda, iskola is van, boltok a közelben.
2014. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mi is kb annyira lakunk, de olyan borzalmasak a járatok, hogy 1 óra a buszút. Nekem fél 8ra bent kellene lennem, ez azt jelenti, hogy 6-kor van egy busz amivel beérnék. A gyerekeket meg le sem tudom rakni az oviba ilyen korán.

És csak Dél-Pest jöhet szóba nálunk.

2014. ápr. 6. 12:42
 14/14 anonim válasza:

Én boldog vagyok a panelban, mert ez csak rajtam múlik, a környezetem meg én alakítom. Tök mindegy az élőhely.


Az ilyen helyek jól el vannak látva, pl. kisboltokkal, 1 eurós boltokkal, kínai ruhaboltokkal, vannak dohányboltok is a butáknak, általában vannak játszóterek, óvodák, iskolák. Jó a tömegközlekedés ellátottság (van közelben megálló, hogy milyen gyakran jár, az már más kérdés).

Vannak jó fej, kellemes szomszédok. Internet rögtön van, nagy tv műsor választék. Gáz átalánydíjas (annyit használok, amennyit akarok), jó körbeszigetelés miatt tűrhető rezsi. 30 körül telefonnal, internettel együtt. Szemétkidobás 1 mozdulat és pár lépés.

2014. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!