Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szigetcsép milyen hely?

Szigetcsép milyen hely?

Figyelt kérdés

Költözés előtt állunk, és Szigetcsép, Délegyház, Alsónémedi került szóba - itt láttunk viszonylag jó árban kisebb tanyákat.


Jelenleg egy szigetcsépi ingatlan érdekel leginkább, de nem ismerek ott senkit, és kíváncsi vagyok, milyen a közbiztonság, sok gázos ember lakik-e ott, leütik-e az embert sötétedés után, ilyenek.



2014. ápr. 16. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ócsát és Felsőpakonyt ismerem, ott nagyon sok a nem napon barnult. Ócsa Alsónémedi mellett van...
2014. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ott lakott az előző barátnőm. :D Hát milyen hely?


- Közelekedés, ha nincs saját autód felejtsd el, mert csak a hév jár arra. Ha pesten van a munkád, akkor számolj egy BP bérlettel + kiegészítővel.

-Emberek: A fele fehér. A másik fele fekete, az Oláh fajtából.

Sajnos és azt tapasztaltam,hogy ott mindenki mindent mindig jobban tud mint a másik.


Igyekszek nem azért mondani rosszat a helyről , mert ott volt az exem, de akkor is. Az nem egy csendes kis falu mint ahogyan először kinéz.Hanem... Nem is mondom. Baromira unszimpatikus hely. Meg a másik ott van mellette Tököl. Ami szintúgy televan Kunta kentékkel. Leütni nem fognak. Bár a hév megállóban éjszaka legyél résen. Tanyában azért ne gondolkozz ott, mert szétlopják.

2014. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ott èl a ráknèpsèg.
2014. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Büdős van , sok a cigány, a falu mióta élek úgyan úgy néz ki leszámitva h meg csinálták a parkot nem hogy fejlődne egyre szarabb. Egy élelmiszer bolt van kocsmából annál több. Tanyádat tényleg szét hordják. Gyerekként szeretem itt élni már már nem bánom, hogy elköltöztünk onnan
2016. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!