Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek Debrecen-Józsán...

Szerintetek Debrecen-Józsán jó környék és érdemes ott venni házat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
20 évig laktak ott a szüleim, én 10, szerettük: kedves embrrek, jó infrastruktúra. Persze nagy terület és vannak különbségek, vannak gyengébb részei ism
2014. jún. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Feleségem legfőbb ellenérve 6 éve az volt, hogy hóesében hogy jutunk be Debrecenbe dolgozni. Azóta megtapasztalta, hogy hamarabb le van takarítva a 35-ös főút, mint a tömegközlekedés szempontjából fontos utak bent Debrecenben.

Korábban Alsó-Józsán, most Felső-Józsán lakom, mind a két helyen jó szomszédokat fogtam ki. Kellemes falusias környék, de kultúremberekkel.

Alvó városnak is hívják, mert majdnem mindenki Debrecenben dolgozik, és csak aludni járunk haza.

Korábban panelben laktunk Debrecenben, és debreceni kertes házat már nem tudtunk volna anyagilag finanszírozni, olyan magasak a telek- és ingatlanárak. Jó döntés volt Józsa, mert egy szépen rendbentartott kertes házban élmény lakni. A gyerek is imád kint a kertben molyolni, még a lehullott levelekkel is tud játékokat kitalálni. Ezt a panelben nem tudtam volna neki biztosítani.

Központhoz közel lakom, minden van a közelben, a postahivataltól az óvodán át a szupermarketekig.

Nekem csak jó tapasztalataim vannak, én csak ajánlani tudom.

2014. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!