Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hová érdemes költözni Pest...

Hová érdemes költözni Pest megyén belül?

Figyelt kérdés

Kisvárost keresünk, 20-40ezer fő lakossággal. Legyen iskola, posta, ruhabolt, vendéglátók, szép környék, nyugalom, kedves emberek, munkalehetőség. Tudom, ezek nagy igények, de a jelenlegi lakhelyünkön nem merünk családot tervezni, ingatlant venni se nagyon éri meg, mert minden csak megy lefele.

Olyan kisvárosba szeretnénk költözni, ahonnan van közvetlen járat Budapestre, nincsenek romák (max rendesek), és nem öregek teszik ki a lakosság 99%-át. Egyszóval fejlődő legyen.

Északi vagy nyugati oldalon lenne jó, mert keleti oldalon lakunk, és szeretnénk megszabadulni a sok itteni rosszindulatú ismerőstől, családtagtól.

Ha tudtok ilyen helyet, leírnátok nekem a tapasztalataitokat? Nem baj, ha nem ott laktok, az is jó ha hallottatok róla, minden infónak nagyon örülök.



#ingatlanvásárlás #költözés #nyugodt környék #fejlődő kisváros
2014. júl. 3. 19:15
1 2
 11/17 anonim válasza:
Utolsó válaszoló! NEM, te valami más településről beszélsz :D
2014. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
XVII., XVIII. kerület, Gyál, Felsőpakony, Ócsa. Oda inkább ne költözz.
2014. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Világosan írtam le hogy nem megyek olyan helyre, ahol nincs munka! A legfölöslegesebb dolog a világon az az hogyha reggel utaznod kell a munkahelyedig, aztán haza kell utaznod. Utálom, értelmetlen, inkább már egyből oda költözök ahol van munka.
2014. júl. 23. 06:19
 14/17 anonim válasza:

Akkor én nem tok többet segíteni.

Én is csak azt mondhatom amit a többiek hogy nézz körül hírdetések közt! Amúgy nem úgy lesz majd hogy ahol van lehetőség ott fel is vesznek! Ez magyarország és emiatt meg fog gyűlni a bajod a munkákkal!

2014. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De úgy van. Amíg falun laktam, esélytelen volt rendes munkát találnom, nem tudtam volna bejárni, vagyis igen, de sok idő, sok pénz, és utálok azért dolgozni hogy legyen pénzem bejárni dolgozni. Értelmetlen. Átköltöztem a városba, egyből lett helyben munkám.
2014. júl. 23. 10:18
 16/17 Süle Dominik ***** válasza:
Ha olcsó de kellemes helyet akarsz akkor Gyál vagy Vecsés. Ha van sok pénzed Dunakeszi vagy Szentendre
2017. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szentendre? Nagyon drága, ehhez képest rossz a közlekedése és a boltok, posta stb. mind lent vannak a belvárosban. És a hegyoldalak utcáit télen a kutya se takarítja.
2017. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!