Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan érné meg, mi lenne a...

Piroska és a farkas kérdése:

Hogyan érné meg, mi lenne a menete?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 szobás lakásunk, hitel nincs rajta. 7,5 m forintért vettük 2012-ben, azóta fel lett újítva a villanyhálózat, és ki lett festve az egész lakás, tehát a csökkenő ingatlanárak mellett is jó lenne, ha érne annyit, mint a megvételekor....

Van egy ház, amit kinéztünk, közel a duplája árban. Spórolt pénzünk alig párszázezer, mindketten 35 éven aluliak vagyunk, de én már ingatlantulajdonos vagyok ( a lakás az enyém). Jelen helyzetben nyilván csak hitellel lehetne megoldani, de nem tudom, hogy melyik " éri meg". Ki hogyan oldaná meg? Tanácskat szeretnék.


2014. júl. 12. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Most nagyon "olcsók" a lakáshitelek, az alacsony jegybanki alapkamat miatt. Viszont rövid lejáratra,(tehát max 10 évre) venném fel.


Vagy olcsóbb házat néztek.

2014. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!