Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten a Práter utca első...

Budapesten a Práter utca első harmada milyen környék?

Figyelt kérdés
Itt néztünk ki egy jó lakást, de nem tudom, hogy meg merjük-e venni. Nem akarok rossz környékre költözni.

#dzsipó
2014. aug. 10. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A "rejtett nemzeti erőforrás" alatt kit értesz?
2014. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az üzbégekre gondol.
2014. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, soha nem hallottam még a rejtett erőforrásokról:)

Egyébként nem tudom mennyire jellemző, h tele lenne retkes cigánnyal.

2014. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Práternek még a közelébe se mennék és úgy alapból a nyóckerbe se habár van egy-két normális része de alapból ott túl sokan vannak ha nem is abban a házban de a környéket nem úszod meg, mindig beléjük fogsz botlani.

Sajnos, ahogy szegényednek az emberek úgy züllik egyre jobban, minden környék. A Práter sem kivétel.


Szerintem nézelődjetek máshol mert pár év és az olyan környékek még rosszabbak lesznek.

Ha bele gondolok, hogy a legrosszabb hely a Kálvária tér egy köpésre van...a környéken dolgoztam négy évig, hogy ott, mik voltak na inkább hagyjuk.

Soha nem mennék arra lakni.

2014. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, sok arra az indián, ráadásul a drogos fajta.
2014. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerős mondta egyszer arról a részről, hogy ha lenne ott metrómegálló, valószínű hogy a lyukat is ellopnák. :)
2014. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!