Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdiek, Csepeliek, érdemes a...

Érdiek, Csepeliek, érdemes a környékre költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kinőttük a pici lakásunkat, ezért próbálunk családi házat keresni, már nagyon sok hirdetést megnéztünk. Abban az árkategóriában, amiben mi gondolkozunk, Csepelen találtunk pár házat, és Érden, nemsokára megyünk megnézni őket. Nyilván látjuk majd, hogy milyen a környék, de jó lenne, ha mesélnétek egy kicsit Csepelről, Érdről, pozitívumok-negatívumok, elsősorban persze olyanokat kérdeznék, akik ott laknak :)

Köszönöm a választ előre is! :)



2014. aug. 28. 09:03
 1/7 csacsi2 ***** válasza:
100%

Általánosítani nem szeretnék. Vannak jobb környékek (királyerdő) és kevésbé jó helyek is (Mostanában Csillagtelep eléggé lezűlött, pedig csendes hely lenne). Érd-re nem mennék el innen! pozitívumnak a közlekedést mondanám. Nem belváros de a Szent Imre térről, bárhova el lehet jutni hamar. Lényegében van minden. Területe elég nagy ezért igencsak változatos helyek vannak, ezt pontosíthatnád. Mostanában elég sok a "bevándorló" , de gondolom máshol sincs másként.

Dunából 2 is van itt :) lehet pecázni... Nem is tudom, elvárás függő kinek mi...

2014. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) 4 házat találtunk Csepelen, de a hirdetésekben sajnos nem írtak konkrétumot, annyit tudok csak, hogy 2 Hároson van, a másik kettő pedig a hirdetés szerint "jó helyen", majd meglátjuk :) Párom és én is a XI. kerületben dolgozunk, ide kell tömegközlekedéssel eljutnunk, úgyhogy ez mindenképp fontos szempont :) Ami még fontos nekünk, hogy viszonylag csendes legyen, de elérhető közelségben legyen bevásárlási lehetőség, ilyesmi :)
2014. aug. 28. 09:44
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

Háros jó hely, 38-as busz. Van bányató a közelben, kisközért és az Auchan bevásárlóközpont! Csendes hely. Annyira nem vagyok ott járatos inkább erzsébet felöli rész Szentimre, ady telep, Pláza, piac környéke... Mielőtt döntessz nézd meg a bűnügyi térképet. Szerintem nem elhanyagolható részlet!

[link]

2014. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, megnézem a térképet! :))
2014. aug. 28. 10:58
 5/7 anonim válasza:
Azt esetleg tudja valaki h Érden a madárneves utcák milyenek?Mi és épp Érden keresgélünk,csak nem tudjuk milyen a környék arra.
2014. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csepeli vagyok, királyerdei. A Háros felejtős: ott túlnyomó részt brazilok laknak, nincs aszfaltozva, marha ritka a busz, és nem tudom, belterület-e egyáltalán. Ha családi ház, akkor vagy Kertváros, vagy Csillagtelep, vagy, ami a legélhetőbb: Királyerdő.
2014. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csacsi2 ***** válasza:
100%

Sajnos egyre többen vannak a "brazilok" :(

Csillagtelepről (biztos forrásból tudom)viszont legnagyobb a bűnözési ráta. Sanos az idősek jó célpontok a bűnözőknek. Naponta megy ki a rendőrség csillagtelepre. 38-as busz igaz ritkán jár főleg 20h után, de most új buszokat kap a vonal, talán lesz új menetrend is!

Legjobb Királyerdő ez nem vitás!

2014. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!