Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki aki zuhanyzós lakásban él?...

Ki aki zuhanyzós lakásban él? (bőv lenn)

Figyelt kérdés
Most nézek lakásokat, de sok esetben csak zuhanyzós fürdőszobákat látok. Aki ilyenben él meg tudta szokni hogy nem tud fürödni, csak zuhanyozni?

2014. okt. 17. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Sokkal jobb. A zuhanyzás a legjobb. Gyors, hatékony. És nem kell attól félnem, hogy beáll a kádban a derekam, nem alszom el a kádban, nem kell a kihűlt vizet újratölteni.
2014. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk van ugyan kád, de csak zuhanyozni szoktunk
2014. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Én kádpárti vagyok, mer nagyon gyorsan átfázom, olyankor nincs is jobb, mint beleülni egy forró kád vízbe. Sajnos zuhanyzós lakásba költöztünk mi is. Tény, hogy az 5 perces zuhanyzás vizet spórólna, de én el se tudnék aludni, mert az nem elég arra, hogy megmelegedjek, így inkább nő a vízszámla, ráadásul amíg nem jüt el a melegítőtől a zuhanyig a víz, addig fél lábon szoktam ugrálni, és folyik a lefolyóba a jéghideg víz :D . Nekem 3 év alat még nem sikerült megszoknom, ráadásul kisgyerekkel is elég kényelmetlen tud lenni. Ha tehetem majd, legközelebb biztos kádasat választok.
2014. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Régóta csak zuhanyzó van nálunk de teljesen jó
2014. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk kád van, de csak zuhanyzunk benne. :D A koliban meg álló zuhanyzó van a szobánban és megszokható, de ülve jobb. :D
2014. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
82%
Én zuhanyzósban éltem amíg el nem költöztem.Szerettem. Egészen addig, míg bele nem feküdtem egy kádnyi jó meleg habos vízbe. Nem áztatom magam minden nap persze, mert az drága mulatság lenne, de szerintem sokkal jobb a kád, mert el tudod dönteni, hogy tusolni akarsz csak vagy ellazulni a vízben. Én egyébként még sose aludtam el benne, szerintem nagyon nagyon kimerültnek kell lenni ahhoz, hogy valaki elaludjon benne, mert azért egy kád eléggé kemény.
2014. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem kádam van, de 30 éve csak zuhanyzom benne, mert rosszul vagyok, ha meleg vízben kell ülnöm.
2014. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk van kád is, és épített zuhanyzó, ami nagyon szuper, de kb. egy kezemen megtudom számolni, hogy hányszor használtam a kb. 5 év alatt, mióta megvan. Ok. mi nem lakásban élünk, hanem családi házban, de ha szereted a kádat, akkor szerintem baromira hiányozna. Én is mindig is szerettem néha belemerülni a habokba főleg télen és nagyon hiányozna, ha nem lenne. Azt hiszem nem tudnám megszokni, valami mindig hiányozna. A kádban ellazulás egy szertartás, egy ajándék estére.
2014. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha semmiképp nem megoldható a kád, akkor menj majd el fürdőbe, termálvízbe néha!:)
2014. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Mindent meg lehet szokni.

Én egyetemista vagyok, így hétköznap albérletben lakom, ahol zuhanyzó van. Igazából ott nincs is sok időm pancsolni, szóval még jól is jön a zuhanyzó, de nagyon örülök neki, h itthon kád van, a legjobb hétvégén hazajönni és azzal kezdeni, h engedek egy jó meleg fürdőt

2014. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!