Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarország melyik részén...

Magyarország melyik részén érdemes házat venni?

Figyelt kérdés
Hol a legolcsóbbak az ingatlanárak? Olyan helyeken, ahol a kisebbség még nincs többségben.

2014. dec. 15. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha olcsót is akarsz, meg cigómentest is, akkor talán Veszprém megye kisebb településein nézz körül.
2014. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kisebbség szinte minden településen jelen van,csak az nem mindegy,hogy milyen százalékban,és hogy a település épp azon a részén veszel e ingatlant,ahol ők laknak.

Több fő szempontjaid nincsenek? Lehet a világ végén is,távol bármilyen városhoz?De az ingatlan állapota is fontos lehet szerintem.Vannak házak 1 millió Ft alatt is,de azokat a házakat nem teszed zsebre:D

2014. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az mindegy, hogy az ország melyik részén. Lehetőleg legyen valamelyik nagyvároshoz közel a bevásárlás miatt. A lényeg, hogy azon a környéken alacsonyak legyenek az ingatlanárak, és biztonságos helyen legyen. Nyilván azt az ingatlant választom, ami ott tetszik, nem az 1 milliósat.
2014. dec. 15. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az Őrség vagy a Göcsej környékén keresgélnék Valahol Zalaegerszeg ls Szombathely között. Nagyon kis vacakot kapnál 1 miláért, telekáron, de rengeteget kéne rá költeni. Békés megyével jók a tapasztalataim a fenti szempontokat illetően, de gondolom az nem jöhet szóba.
2014. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Példa: [link]
2014. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a falu tuti cigónymentes (a kápolnáját renováltuk hetekig), negyed órára Zalegereszegtől. [link]
2014. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon próbálj meg utánanézni.A térképen jelölve van,hogy mely településeken mekkora a bűnözés,ingatlan ára Ft/m2,stb.

[link]

2014. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet félreértettük egymást. Nem egymilliós házakra gondoltam. 26 millióm van rá, ezért akarom ebből a pénzből a lehető legjobb házat venni. Majd még nézegetem a hirdetőoldalakat. Miért ne jöhetne szóba Békés?
2014. dec. 15. 18:35
 9/11 anonim ***** válasza:
26 millióból már szinte luxusházakat lehet venni az ország egyes részein.
2014. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abból még Sopron környékén is kapsz 3-4 szobásat kifogástalan állapotban. Igaz Sopron mára már elég cigányosodott. Békés megye nem rossz, mert az emberek és a kisebbség jólneveltsége jellemző a helyre, inkább ha mezőgazdasági területen mozognál, akkor lehetne érdekes. Turisztika stb szempontból legfeljebb Szarvas vagy Gyula. Azonban az alföldi táj bevallom engem untat. Somogy, Baranya, Zala, Veszprém és Vas megyék jóval hangulatosabbak.
2014. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!