Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 20 évesek vagyunk, most...

20 évesek vagyunk, most kezdunk dolgozni és késobb pár év mulva összeszeretnénk koltozni. De egy lakas 7-10 millio ami normalis és olyat szeretnénk. Hogyan teremsük meg a pénzt?

Figyelt kérdés

Hitelbol mennyit érdemes felvenni ha szeretnénk?

vagy ilyenkor mit szoktak csinalni?

sajnos nincsennek millioink szuleink sem olyanok.:(


2015. febr. 9. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Több megoldás is van, de sok kérdés is felmerül - pl. hol éltek, mit dolgoztok, mennyi a bevételetek stb.

Egyáltalán nem gáz, ha nincs pár éven belül saját lakásotok, ismerek boldog, albérletben élő családokat, de olyat is, aki hitelre vett lakást, és a jelen helyzet miatt félelmetes helyzetbe került, alig bírja fizetni...

szóval, ha kell is hitelt felvenni, minél kevesebbet, albérletben is lehet családot alapítani.

2015. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Hitel felvételnél valaki mindig jól jár. A bankokban nagyon okos emberek ülnek akik értenek a pénzügyekhez. Ebből kitalálhatod , hogy ki fog jól járni.
2015. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Lakáskassza 4-8 évre + spórlás.

Amikor letelt, akkor megvan az önrész. 5-10-15-20 év hitel.

Szerintem jobb környéken lepukkantabbat keressetek, és barátokkal felújítani.


Lakáskasszával megszokjátok a havi kiadást, és a hitel se lesz meglepő, és nem fogjátok túlvállalni magatokat. (Mint sokan sajnos.)

2015. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 jackson666 ***** válasza:
0%
Nos hitelt semmikép se vegyetek fel sok ember nem érti meg hogy az tesz tönkre életeket.menjetek ki külföldre. Itt csak vegetálni lehet.
2015. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Esetleg albérlet?

Én is a párommal és nagyon sok ismerősöm "sajnos" így él.

Mellette is lehet spórolni, és így is lehet teljes életet élni.

2015. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
jakson666 te olyan marhaságokat írsz, hogy már fáj. Több kérdésnél olvastam a válaszaidat, elképesztő világban élsz.Ez a kisebbik baj, a nagyobbik az, hogy tanácsokat is adsz. Szerinted minden fiatalnak ki kell mennie Magyarországról? Ne legyél már teljesen hülye. Te beveszed ezt a ballib fost, hogy mindenkinek rossz?
2015. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"jakson666 te olyan marhaságokat írsz, hogy már fáj."


Most mit vársz a 15 évesektől? Hogy bölcsek legyenek? Most ez a menő. A külföldön takarítás. Majd elmúlik. (Abból se lehet lakást venni amúgy, csak vegetálni, jackson)

2015. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

tesóm takarít kint én mérnök vagyok itthon

tesóm többet tud félrerakni kint mint itthon én

kint olyan tisztaság van, hogy enni lehet az utcáról

folytassam még?

...

Jackson többi hozzászólását nem ismerem de ebben a mostaniban van igazsága

2015. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"tesóm takarít kint én mérnök vagyok itthon

tesóm többet tud félrerakni kint mint itthon én "


Igen, az lehet. De tesód nyolcadmagával lakik egy konténerben közben, és gyakorlatilag kenyéren meg vízen él. OK, túloztam. De nézz már körül! Itt sírnak, hogy nem telik albérletre a párjukkal, ott kint meg egy szobát bérelnek, és osztoznak a fürdőszobán másik 5 pakisztánival vagy albán cigánnyal! Szóval ne hasonlítsuk már! Ha itthon munkásszállón lakna, itt is tudna spórolni. Csak az a baj, hogy itthon látnák a körülményeit az ismerősei, míg a kinti életről csak egy szépre festett beszámolót kapnak: "Ennyit keresek, itt eszek, itt kirándulok, maserati mellett fotózkodok, ugye, hogy milyen jó itt az élet?"

2015. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a lakáskasszát javasolnám javasolnám, pl. Fundamenta. Nekem is, páromnak is volt, nagy hasznát vettük. Ismered, hogy hogyan működik? Most még akár 20-20 ezer forinttal is tudnátok fizetni, 4 év múlva elég magas összeghez jutnátok.
2015. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!