Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha a kiszemelt ház egyértelműe...

Ha a kiszemelt ház egyértelműen jó állapotú, satatikai szakértés előtt, vagy után érdemes rá ajánlatot tenni?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen mindegy? :)
2015. máj. 3. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Utána.
2015. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te viszed a statikust mindenféleképp utána ....
2015. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván utána. Előtte minek?
2015. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én viszem a statikust.

Hát azért gondoltam már előtte, mert picivel drágább a ház mint amennyi pénzünk van. és ha nem tudok eleget alkudni, akkor felesleges pénzkidobás a statikus.

2015. máj. 3. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben beszélj a statikai vizsgálat előtt a tulajjal, hogy nagyjából lássátok, mit gondol alsó árnak. Nyilván arról tudjon a tulaj, titeket csak akkor érdekel a ház, ha amúgy statikailag rendben van.
2015. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább építésszel mennék. A statikus csak a statikai problémákat látja, az építész átlátja az egészet (statikai problémák, szigetelések, általában katasztrófális gépészet, elavult szerkezetek). Ránézésre megmondja, mit kell feltétlen felújítani, mennyibe kerül. Arról nem is beszélve, hogy vizsgálja az ingatlan elhelyezkedését, benapozását, stb., amik nagyon fontos szempontok.
2015. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!