Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha a kiszemelt...

Mit tegyek ha a kiszemelt holgynek van c. Rokona, de o maga nem az? Erdemes idot fektetni bele?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem az egyáltalán nem számít. Sajnos nekem is van... mert apa húga egy cigány palit választott...
2014. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rasszista vagy, akkor nincs. Magyarok közt is sok van, aki úgy viselkedik, mint egy cigány. Ha téged ez zavar, akkor inkább hagyd a csajt.
2014. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Ez nem rasszizmus, ez előrelátás. Ha nem vérrokona, akkor szerintem nem gáz, ha viszont került belé is c vér, akkor sürgősen menekülj.
2014. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

undorító vagy és szánalmas.

aki ez alapján ítél meg valakit? ráadásul kiemeled, h ő maga nem az? akkor mégis mi bajod van vele?

hogy mennyire sokan vagytok ti ostobák...

2014. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos ez alapján jogosan lehet megítélni valakit. Tisztelet a kevés kivételnek, de a többi emberszámba se vehető...
2014. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam tökéletesen esélytelen lenne. Max. megdugni párszor, de hogy komoly kapcsolatba nem kezdenék senkivel, akinek cigány rokona van, az 100%.
2014. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elhihetitek, hogy a ti családfátok is rejtegethet meglepetéseket. :) A tettek alapján kellene megítélni az embert.
2014. jún. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

még mindig nem értem a lepontozásom okát... (4-es vagyok).

lehet, hogy nyers voltam, de nagyon feldühített, és általában feldühítenek az ilyen kérdések...

egyrészt nagyon ellentmondásos, hogy a kérdezőnek egyáltalán megtetszhet valaki, akit nem tart sokra...

másrészről meg, attól függetlenül h milyen népről beszélünk, felőlem lehet görög, török, angol stb., ugyanezt írtam volna, h mi az h ez alapján jár a lánnyal vagy sem. az ember nem egyenlő a származásával...

és most jöhetnének a válaszok h márpedig a c.k igenis mind putris stb., meglátszik h azok stb., de ettől függetlenül ez még igaz marad, és éppen ezért lehet látni normálisakat is. mint ahogy van olyan görög is aki szőke hajú és kék szemű, bármily meglepő. és angol is van olyan, aki kreol bőrű, barna hajú és szemű.

de ami végképp felháborított, az az volt, h Ő MAGA NEM AZ, de van ilyen rokona, és EZÉRT "nem érdemes" (ez a hozzáállás maga is undorító: nem érdemes? hát ásd már el magad) udvarolni neki... a családjáról senki sem tehet, fogjátok már fel. főleg nem értem, hogy hogy a fenébe tehetne szerencsétlen arról, hogy valamelyik, talán nem is közeli családtagja ilyen párt választott magának...

igazából nem várok értelmes reakciókat, de legalább kiírtam magamból...

2014. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!