Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kedves Szigetszentmiklósiak,...

Kedves Szigetszentmiklósiak, az alábbi házzal mi a konkrét probléma?

Figyelt kérdés

[link]


Szép ház, olcsó.

Mivel olcsó húsnak híg a leve, plusz értelemszerűen Debrecen környékiek vagyunk,

ezzel a Szigetszentmiklósi Alkotás utca 15 szám alatt található ingatlannal mi a probléma?


A Google az Google, nem odavalósik vagyunk, így célszerűnek találom, hogy megkérdezem a gyakorin.



2015. jún. 16. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Például,hogy ez nem kifejezett családi ház,hanem lakás.
2015. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Jó lenne tudni, mikor épült és mit jelent, hogy részleges felújításon esett át 7 éve. Ha régi, lassan tetőt is kell cserélni rajta, lehet, hogy be is ázik. A környéken valószínűleg sok a szúnyog ha ilyen közel van a Duna. Szerintem mindenképpen meg kell nézni személyesen, az is lehet, hogy a szomszédok nem túl barátságosak enyhén szólva vagy a közelben libatelep van és büdös van. Ha minden okés, akkor tényleg nem drága ennyiért ez a sorházi lakás.
2015. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ez Szigetszentmiklós egyik régebb óta lakott része. 100%-ra nem tudom megerősíteni, de lehet, hogy a környék és/vagy a cigányok.
2015. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

2. Az miből derül ki hogy a szomszédokkal gond van? Mert egy lakásnézésből nem valószínű hogy kiderül, azt meg nem hinném hogy a tulajdonos elmondja hogy problémások a szomszédok.

Kérdező: Ez nem családi ház, hanem lakás. Annak meg nem is olyan olcsó.

2015. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%
Sehogy nem derül ki, nálunk sem derült ki, de a környék jó. Szigetszentmiklóson szerintem muszáj sétálni egyet a szomszéd utcákba, mert ahol komoly gondok vannak, az látszik.
2015. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Sorházi lakás. Az Alkotás utca környéke amúgy nem vészes hely, tele van ilyen 3-4 lakásos társasházakkal. Engem a hév közelsége zavarna. Szúnyog van, de írtják évente többször, elviselhető. Közel van viszont a Kéktó nevű szabadidő park (hév másik oldalán a Duna felé), évente 3-4 alkalommal hangosabb koncert zavaró lehet.
2015. jún. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Az lenne a jó, ha élne valakid a közelben. Mi évekkel ezelőtt néztünk családi házat, tőlünk 20-30 km-re volt egy nagyon megnyerő ajánlat, hatalmas ház, ahhoz képest nagyon olcsó, jó állapotban volt, már majdnem elkezdtük intézni a papírmunkát. Akkor jutott eszembe, hogy lakik ott egy régi iskolatársam, nem abban az utcában, de azon a településen (kisvárosról van szó).

Írtam neki, igaz, évek óta nem beszéltünk akkor, de kedves volt, segített. Megírta, hogy meg ne vegyük azt a házat, azért olyan olcsó, mert az a c*****sor, de higgyétek el, ebből nap közben semmi nem látszott, nem voltak putrik, nem ültek kint az utcán a purgyék. Az ismerősömnek lakott abban az utcában valakije, akit megtámadtak sötétben, hazafelé menet. Na, itt le is zártuk a témát. Ha valami gyanús, muszáj utánajárni, mert lehet, hogy az egész életedet megkeseríti, eladni meg nem fogod tudni.

2015. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
ezen évjáratú lakásokban, még semmi hőszigetelés nincs,ráadásul a konvektoros fűtés ma már nagyon gazdaságtalan.
2015. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem: közös költség nincs? És ha tetőt kell javítani?
2015. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na most arra lennék kiváncsi, hogy aki lepontozott, járt -e már az adott utcában? Ha igen, akkor érdekelne, h mivel nem ért egyet. (6. vagyok)
2015. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!