Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Első lakás, hogyan (? )

Első lakás, hogyan (? )

Figyelt kérdés
Havonta 200.000-et keresek de még a szüleimmel lakom . Szeretnék viszont elköltözni hogy eggyel kevesebb legyen rajtuk a teher viszont nem tudom hogy lehetne saját házam ..szeretnék egy nagyobb telket amire építtetek egy kissebb házat és ahol tudnám tartani a lovamat . Egyenlőre arra gondoltam hogy amíg még a szüleimmel élek elteszem az összes keresett pénzem de az még így is csak 7 millió három év alatt (addigra jó lenne elköltözni ). Mit gondoltok mit tudnék még tenni ? 19/ L
2015. szept. 16. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

És miből élsz addig? Vagy a szüleid úgy eltartanak miközben ennyit keresel, hogy egy filléredbe sem kerül? Fizetik az étkezésed, ruháid, telefonod, szórakozásod, stb stb?

Igaz én nem vagyok lovas, de én is ennyit keresek, most vettem egy lakást. Felét szüleim támogatásából, másik fele hitel amit tudok ebből a fizetésből törleszteni, és felújítom, berendezem. Ilyen árak mellett ne akarj építkezni, max felújítandó házat vegyél.

2015. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azert egy lovat nem olcso tartani, 60-100 ezer per ho is lehet. Ezt is szülõk fizetik? Plusz kaját, rezsit, ruháidat és minden kiadásod? Akkor mi a gond? Igy 3 év alatt elég szép összeg jön ki.
2015. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nincs ló de biztosan lesz .. Tehát addig mondjuk a telefon számlámat fizetem és a maradékot eltenném .
2015. szept. 18. 09:37
 4/7 A kérdező kommentje:
A lovat a ház megvétele előtt venném . De akkor marad a félretevés és a hitel amit tudok majd úgyis fizetni.
2015. szept. 18. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál a lényegi kérdésekre.

Nettó 200at keresel középfokú végzettséggel pályakezdőként, ennek ellenére a szüleid teljes mértékben eltartanak?

Inkább toldjatok hozzá a házhoz egy külön fürdőszobát a szobád mellé és építsd egy istállót a kert végében, így a szülői burokból sem kell kilépned, mégis lehet külön lakrészed és lovad

2015. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsi a kert .
2015. szept. 20. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Bértartás
2015. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!