Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az emberek többsége akik nem...

Az emberek többsége akik nem külföldön szeretnék élni az életüket miért akarnak Pest megyébe költözni? Sok embertől hallottam itt Budapesten is mind amikor vidéken laktam, hogy ha megtehetnék akkor Pest megyében mennének miért van ez?

Figyelt kérdés
Vidéki emberektől illetve Budapesti emberektől is hallottam már ezt.

2015. nov. 11. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Falusi vagyok, ha tehetném BP-re költöznék én is. Miért?

Sokkal több munkahely közül választhatok, vannak szórakozási és sportolási lehetőségek, olcsóbbak az üzletek, jobb az orvosi ellátás, a jobb iskolák, egyetemek BP-en vannak, soroljam még?

2015. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a leggazdagabb része az országnak.
2015. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,de én nem Budapestet kérdeztem első kommentelő hanem Pest megyét !
2015. nov. 11. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Közel a sok budapesti munkahely és infrastruktúra, mégis alacsonyabbak az ingatlanárak, és sokan vágynak nyugisabb lakhelyre.
2015. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Budapest környékére általában azért szeretnek költözni az emberek, mert megvan a nyugi, de a munkalehetőség miatt még mindig nem elérhetetlen Budapest.

Bár azért azt hozzáteszem, ingázni sem leányálom. Én Kistarcsáról járok be Pestre.

2015. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg Tahitótfaluból. 50 perces buszos út. Csend van és nyugalom.
2015. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A vidéki embernek Budapest nem jó. Az már nagyváros, sok az ember, panelházak vannak, nem kell az nekik. Dolgozni persze jó ott, mert ott legalább van munka és meg is fizetik, de élni nem szeretnének arrafelé. Igazából sokan tök jól érzik magukat a Kádár-kocka házukban, a kis kerttel, sufnival, csak megélni nem tudnak.

Na, ők például Pest megyei településekre vágynak. Úgy gondolják, ott megvan az a nyugi, mint otthon: kockaház, kert, kutya-macska, garázs, kismedence a gyereknek, utcában kisbolt - viszont több a munkalehetőség, jobb fizetést kapnak. Egy részüknek ez be is jön, mások meg szívnak, hogy napi kétszer egy-másfél órát ingáznak a munkahelyükre és valahogy nem olyan jó a világ, mint otthon volt.

2015. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bp iszonyat zsufi. Egy 50millás is kompromisszumos. Két-három faluval odébbmész és fele- harmada áron veszel házikót. 20 perc alatt bejarsz dolgozni normális fizuért. Százezrek csinálják.
2015. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy nyugdijas párnak budapesti kertvárosban egy nagy kockaháza, amelyből már kirepültek a gyerekek, felújítására sincs pénz, (minden rossz, húznak az ablakok, beázik a tető, rossz a fűtés stb.), akkor ők is körülnéznek Budapest környékén. Például ott a Dunakanyar: téglából épült, minden közművel ellátott üdülőházak, boltok, jó közlekedés stb. Oda fognak költözni, csak szigetelés kell és két embernek 50-60 m2 éppen elég. 10-18 millió között mindenféle árú és minőségű van.
2015. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!