Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mibe a legjobb költözni Panel...

Mibe a legjobb költözni Panel lakás, Családi ház, Ikerház, Sorház, Házrész?

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Kinek mibe....ez sztem egyén és pénztárca függő...Egybe nem költöznék,és az a házrész.Az a legproblémásabb általában.
2015. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha nem számítana a pénz inkább úgy kérdezem ! :)))
2015. dec. 4. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Családi ház. A többi mind közösségről szól és már megtapasztaltam. A panelba a bableves szag és a felső szomszéd vagy éppen a lépcsőző emberkék (lift mellett is egyesek szeretik használni) hallani. Az ikerház és sorházban az ordítozó vagy éppen a tv-jét bömböltető szomszéd. A házrészhez nem volt szerencsém de nem is vágynék rá soha.
2015. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számít a pénz,akkor leginkább különálló ház,vagy max. ikerház.Az ikerház is majdnem ugyan az,minden külön van ott is.
2015. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs válasz. Láttam (nagyon rossz hírű) emeletes házban olyat, hogy az egyik lakónak drágább autója volt, mint az egész épület...

Az a jó, ahol jól érzed magad.

A panelben magadra csukod az ajtót és a világ összedőlhet.

Egy kertes házban a kertet karban kel tartani (tartatni), veteményes, kutya, macska (ízlés szerint) szintén feladat.

2015. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TappancsMancs ***** válasza:
56%
:D Mibe a legjobb költözni Luxus villa a Karib-térségben, lepukkant tanya seholsincs helyen, olcsó vízszintesen tapétázott nyócker albi, high-tech apartman Dunára néző tetőtéri kilátással?
2015. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Figyelj haver a legutóbbihoz szólok most :D Az egyértelmű amiket te felhoztál ,de aki még nem lakott panelba vagy ikerházba annak fogalma sincsen. Aszed felhoztam volna ezt a 5 -öt,hogy ha azt is hozzá tettem volna,hogy Dubai luxusbirtok ? :D
2015. dec. 4. 22:47
 8/12 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor úgy kellett volna kérdezni, hogy előnyük/hátrányuk. Aki ennyit sem tud ezekről hogy valahogy rangsorolná az szerintem kb 10 éves, bár egy érett okos 10 éves tudná nagyjából.
2015. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TappancsMancs ***** válasza:

Meg bocsánat ha komoly a kérdés csak nem tűnt annak. Az egyszerű válasz: családi ház.


Kimaradt: lakópark. Az se rossz.

Vagy: tanya, kastély, fal anyagát illetően szokták még a téglaház/lakás.

2015. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Költözni egyikbe sem jó, de ha már választani kell, akkor semmiképpen sem panel, mert ott magasra kell hordani a cókmókot, főleg ha az nem fér be a liftbe (ágy, szekrény, stb.)


Lakni egyértelműen a családi ház a legjobb, de annak a kertjét rendben is kell tartani, különben nagyon görbén fognak rád nézni a szomszédok. Mondjuk lehet ezt is úgy csinálni, hogy ne sok időt vegyen el, de akkor persze nem is lesz olyan tetszetős, mutatós.


De ha a pénz nem számít, akkor lakjál egy évet panelban, aztán a többiben, és 5 év múlva első kézből lesz közvetlen tapasztalatod az összesről. Egyébként ez mindenkinek saját ízlése, van aki a háta közepére se kívánja a kertet, van aki meg megzavarodik a panelban, szóval a kérdésedre nem igazán lehet objektív választ adni.

2015. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!