Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen hely Zugló, a XIV....

Milyen hely Zugló, a XIV. Kerület? Érdemes oda költözni? Aki ott lakik/dolgozik, leírná a véleményét?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 08:52
 1/7 anonim válasza:
20%
Melóztam ott,egy lepratelep!
2016. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy lepra.
2016. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2016. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam ott 3 évig. Szerettem. Egy belső parkara nyíló lakásunk volt, csendes volt, pedig a ház másik felén a Nagy Lajos volt. Nagyon jó a közlekedés is.

Persze vannak ott is csövesek, meg rossz arcok, de hol nem?

2016. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Zuglóban lakom, szeretek itt lakni. Vannak lepra részek, de javarészt kellemes kertvárosi környék, jó közlekedéssel. Nagyon sok új lakás fog épülni itt az elkövetkező években, és talán elindul végre a Bosnyák téri bevásárlóközpont építése is.
2016. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xswerdy ***** válasza:

Egy nagy kerület, nem lehet két szóval elintézni. Vannak bel-Zuglóban régi bérházas részek, jelentős mérető panel lakótelepek, és kertvárosi részek. Szerintem a maga kategóriájában mind elég jó.


Hogy sok új lakás fog-e épülni, az relativ. Mindenesetre a nagy építési boom idején rengeteg családi házat bontottak le, és építettek a helyére kisebb társasházakat. Pár éve sokkal szigorúbb rendezési tervet fogadtak el, így csak jóval kisebb házak épülhetnek, úgyhogy ez szerintem nem lesz jellemző. Van azért néhány nagyobb beruházás, ami leállt, és mostanában újra indul(t).

2016. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Zuglót a mindenkori kerületi vezetés (pártállástól függetlenül) elhanyagolja. Nincs semmi fejlődés a többi kerülethez hasonlítva. Kivéve persze az ingatlanlobby által beépített minden lehetséges zöldterületet, persze óvodák, iskolák és parkolási lehetőség nélkül, ahogy legnagyobb a haszon. Már régóta nincs egy olyan polgármester, aki Zuglóban lakik, ez is jelent valamit.
2016. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!