Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Decemberbe vásároltam egy...

Decemberbe vásároltam egy lakást, elötte albérletbe volt kiadva Egy fiatal csaj lakott benne, inviteles volt, de már január közepe van és még nem ötette ki most meg jött h átveszem e a netét vagy köttetek új szerzödést az invitellel?

Figyelt kérdés

Mondtam neki h köttetek saját magamnak,azt mondja akkor a januári számlát én füzessen még be,de én biztos nem fogom,amugyis az ö nevém van.

Lehet ebből most nekem valami gondom? Nem baj ha nem füzetem.be nem? Nincs erre pénzem meg amm se kértem hogy ne kötesse még ki


2016. jan. 19. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A januári számlát semmiképpen nem neked kell fizetni, mert a szerződés névre szól, nem címre, behajtani sem tudják tőled.

Viszont olyanról hallottam már, hogy az ilyen lakásba nem kötöttek be másik névre netet, ameddig fennállt a régi lakó tartozása.

Kérdezd meg a helyi irodában, ők hogy gondolják, lehet, hogy normálisan állnak hozzá.


Olcsóbb amúgy, ha újrakötöd? Vagy miért nem veszed át a szerződését? Ezzel ki lehetne kerülni néhány problémát.

2016. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogják rajtad be.hajtani, nyugi! Kérdezd meg az invitelnél kapsz-e kedvezményt, ha átveszed, ha nem, akkor köss újat. Más szolgáltató is van ott?
2016. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy beked nem kell az invitelje van mobilneted és elég. Mert akkor nem rud bezsarolni hogy fizesd ki a netjet
2016. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telórol írtam de remélem azért érthető volt a lényeg mondd hogy neke nem kell egyáltálán az internet .
2016. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden szolgáltatónál be lehet jelenteni a lakcímváltozást (időben, előre) és ha új albiba költözik a csaj, akkor ha előre szólt a költözés napján már az új albiban netezhet a régi címről átvitt szerződéssel.

A szerződést az egyén köti, nem a lakás. Nem a lakáshoz, hanem a szerződő félhez tartozik, aki hordozhatja...

2016. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!