Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepelen vásárolnátok most...

Csepelen vásárolnátok most lakást, leépülhet nagyon ez a kerület a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Csepelen találtam egy lakást. 4 emeletes tégla, 1 éve újították fel és a mai árakhoz képest ,,olcsó,, ezért sem szeretném veszni hagyni. A környék nem gáz, inkább a jövőtől félek, hogy mennyire épülhet le ez a kerület?
2016. febr. 16. 17:18
1 2
 1/15 kovpet ***** válasza:
Hát, ha a hévet megszüntetik, akkor érdekes lesz a helyzet...
2016. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát a HÉV helyett villamos és isten tudja mi lesz. Az olimpiai álmok miatt sport és egyéb létesítményeket is terveznek. Szerintem inkább fejlődni fog
2016. febr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kovpet ***** válasza:

A HÉV megszüntetése egyértelmű visszafejlesztés lenne. Az oka az, hogy a kedves vezetőinket zavarja, hogy rontja a Duna-part összképét a sínpár és a szerelvények.


Azért van a villamos helyett HÉV, mert a villamos nem bírná el a tömeget. Ha csak a HÉV létével lenne bajuk, akkor nem változtatnák meg a nyomvonalat is, csak cserélnék a szerelvényeket. Ha jót akarnának, akkor ugyan ezt tennék. De eszükben sincs nekünk jót tenni, csak a színházuk panorámáját akarják javítani.

Az, hogy ezzel megszívatnak 100ezer embert, nem számít, soha sem számított.

2016. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A hévre nem is gondoltam, pedig azt használnám napi szinten munkába menet, de őszintén, ebben az országban olimpia?
2016. febr. 17. 14:05
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
én sosem költöznék Csepelre, nekem nem szimpi...
2016. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván nem egy dupla Tátra villamos fog járni a HÉV helyett...
2016. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kovpet ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni, mert alig vannak tervek erről, hirtelen döntésnek tűnik. Publikus terv legalábbis nincs, de a minap kikerült belső anyagban sem szerepel terv, csak egy mondat róla. De mivel a nyomvonal hosszabb lesz és egy villamos kisebb mint egy hév, így jobban valószínűleg nem fogunk járni.

De remélhetőleg nem kerül sor erre az egészre. Egy metró pl nem lenne rossz... Na, kiveszem a kezem a biliből. :)


#5: Ismered is a városrészt, vagy csak hallottad valahol, hogy Csepel művek meg ilyesmi?

2016. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kovpet ***** válasza:

Pont lehozott a témáról egy cikket az index:


[link]

2016. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyre afelé hajlok / hajlunk, hogy megvesszük. Ilyen állapotú lakást, ennyi pénzért vétek lenne kihagyni.
2016. febr. 18. 19:35
 10/15 kovpet ***** válasza:

Hol van pontosan?

Vannak nagyon jó részek, de rosszabbak is azért sajnos.

2016. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!