Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Lujza utcáról mi a véleménye...

A Lujza utcáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ingatlan vásárlás előtt vagyok. Ahogy nézem a nyolcadik kerületi ingatlanok még mindig a legkedvezőbb négyzetméterárban vannak, így ezt lehetőséget vetem el.

A Lujza utca mennyire para környék? Tudom, hogy régebben rossz híre volt, de nem tudom a mai helyzetképet!

(Illetve szívesen fogadok nyolcadik kerületen belül tippeket, hogy hol érdemes/nem érdemes.)

Előre is nagyon köszönöm!



2016. márc. 2. 09:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"amivel ijesztegetném a Pestet nem ismerő vidékieket ... a Hős utca "

Mondom, hogy Háry János verseny folyik itt!

A Hős utca 2 kerületet érint.

A X.kerületi vége az ami nagyon gázos, néhány lakóépület van ott, igazi gettó, azzal lehet is ijesztgetni.

A másik vége a VIII. kerülethez tartózik, ami nagyon jó környék, ott nincsenek gettólakok, viszont vannak társasházak, panelek és sorházak. A legolcsóbb panel most 19,5MFt (ingatlan.com: [link]

Mivel te eleve 8keres utcákat írtál, ezért gondolom, hogy nem a 10keres részt gondoltad.

Arra kérlek, hogy mielőtt erre reagálsz - ha nem ismered a Hős utca 8keres részét - nézd meg saját szemeiddel, hogy lásd, mit neveztél gettónak.

2016. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-es én először szóltam hozzá, és Pestről írtam. abban ugye az összes kerület benne van.
2016. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
megnéztem a belinkelt képeket a nemgettó környékről.....maradjunk annyiban hogy az utca hirhedtebb részénél okésabb de fele ennyit nem fizetnék ezekért a lakásokért......ételek és nők terén válogatós vagyok de most már úgy tűnik lakhely terén is
2016. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
OK, akkor viszont most pontosítva (mert tényleg teljesen más)
2016. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"fele ennyit nem fizetnék ezekért a lakásokért" - nem arról írtam, hogy megéri annyiért vagy sem. Panelben én sem laknék, de persze van aki ezt szereti, de ezek még a jobbik fajta: földszinten csak garázsok és tárolók, 3 emelet magas, sok zöld területtel közöttük. Ott a közelben a Ciprus utcai új épületek de ott 20.5MFt-tól megy felfele az ár: [link]

A kertes sorházak meg több (már amikor van eladó, ritkán eladó és akkor gyorsan elviszik).

2016. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólásait!

A Ciprus utcáról és a környékről még kérhetek esetleg véleményeket?

Néztem ott is egy lakást, ami nagyon jó ár/érték arányban van. Viszont kicsit ijesztő, hogy közel a hős utca...

2016. márc. 6. 15:06
 17/19 anonim ***** válasza:

"A Ciprus utcáról és a környékről még kérhetek esetleg véleményeket?"

Szerintem rendben van, a közelében lakok majd 2 éve.

De győződj meg erről magad is, menj el és sétálgass a környéken kül. időpontokban (reggel, délután és este), hétvégén és hét közben.

Így érdemes lakást vásárolni. Amikor mi néztünk azon a környéken ezt tettük. Az is megerősített ebben, hogy a fiatal lánytól akitől megvettem (ő ott nőtt fel) u.csak ott a környéken bérelt lakást, mert biztonságosnak tartotta, éjjel is félelem nélkül ment haza.

Most volt lomtalanítás, így elképzelhető, hogy a napokban míg el nem takarítják a szemetet, koszosabb lesz mint szokott. Tegnap cipeltem ki egy csomó lomot én is.

2016. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Süle Dominik ***** válasza:
Laktam ott. Közel se olyan vészes mint azt sokan gondolnák
2017. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Sokat javult a közbiztonság az elmúlt években. Utca elején, végén kamera, közepén rendőrház. Nyilván nem a felső tízezer lakja, de egyáltalán nem vészes. Gyakorlatilag a belváros,így a tk. szuper, az albérletárak pedig messzemenőkig a legjobbak. Vannak a városban jobb, sokkal jobb helyek is...1,5-2x ennyiért. Nyilván kompromisszumkészség és pénztárca kérdése.
2020. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!